USD 41.20 41.39
  • USD 41.20 41.39
  • EUR 41.20 41.39
  • PLN 10.60 10.75

Арахамія заявив, що США та інші країни сіють паніку про вторгнення Росії

29 Січня 2022 12:28
Глава фракції «Слуга народу» Давид Арахамія звинуватив Захід у нагнітанні паніки довкола російського вторгнення.

Про це він заявив на брифінгу у кулуарах Верховної Ради, повідомляють Ліга.Новини.

Арахамію попросили прокоментувати повідомлення Держдепу США, що нове вторгнення РФ може статися у лютому.

«Мені здається, більшість народу побачили, що три, чотири, п’ять «точних дат» уже минули, і зрозуміли, що це просто залякування людей і спроба сіяти паніку. Я не знаю реальних причин, чому США так роблять, але точно це не працює на користь економіки України», – відповів він.

«Сьогодні мер Маріуполя, який тут, поруч, каже, що немає жодної загрози, а потім хтось їде і заявляє, що в Маріуполі завтра щось буде. Неправильно так робити. Кулеба як міністр закордонних справ, неодноразово порушував це питання, тому, що так не по-дружньому – посилати сигнали у суспільство», – заявив Арахамія.

На уточнювальне запитання, про кого конкретно він говорить, Арахамія відповів: «Я про США та інші країни, які намагаються сіяти паніку».

Читати ще: Агресія Росії: сценарії повномасштабного вторгнення, наслідки, готовність України

Глава СН також вважає, що під час ескалації біля кордонів України навесні 2021 року більшість сигналів передавалося закритими каналами.

«Зараз усе, що ми дізнаємося, до того як розвіддані приходять, вже опубліковано в The New York Times, Economist або CNN. Тому мені здається, що це якась насамперед інформаційна спецоперація, а не військова», – сказав він.

Водночас Арахамія заявив, що Україна і використовує переваги ситуації. Наприклад, зросла кількість контактів із міжнародними партнерами – з ними обговорюються не лише військові, а й економічні, інвестиційні, фінансові питання, зазначив глава СН.

Нагадаємо, Російська Федерація до кордонів України загалом стягнула близько 130 тисяч військових, з врахуванням морського та авіаційного потенціалу.

Як заявив Володимир Зеленський, у разі продовження російської агресії в Україні гібридна війна пошириться і на сусідні держави.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Alex Показати IP 29 Січня 2022 12:41
Сталін в свій час так же не вірив що можуть напасти...
АлексУ до Alex Показати IP 29 Січня 2022 13:25
Санкціями рашку лякають, а обвал економіки в Україні! І що за користь для нас?!
Гнилий ботокс до АлексУ Показати IP 29 Січня 2022 15:13
В нас обвал економіки вже третій рік. Якраз з приходом зелені у владу, синхронно.
Гнилий ботокс до Alex Показати IP 29 Січня 2022 15:14
Хто ту арахнідію в ефір випускає, воно ж хворе і недорозвинуте?!
Гнилий ботокс до Alex Показати IP 29 Січня 2022 15:19
зелень вже у відкриту працює на рф ію. З такими депутатами і війни не треба, наслідки ті ж самі і без війни...
не Хам Показати IP 29 Січня 2022 13:01
НАТО, допоможіть нам в боротьбі з зовнішнім ворогом!
Анонім до не Хам Показати IP 29 Січня 2022 16:42
Хай допоможуть - тільки реально,щоб відбити бажання в пукіна навіть глянути в нашу сторону, а не так як вони допомагали в Сирії,в Афганістані,в Іраці. Якщо НАТО і США такі захисники демократії,то нехай проявлять свою рішучість в захисті нашої демократії і дадуть нам зброю,щоб ми могли на рівних зустріти кацапів на наших кордонах, а не в якості жертви, повторення історії Крут нам не треба.
Нато до не Хам Показати IP 29 Січня 2022 19:39
Ми вас підтримуємо.що ще треба?ми дуже занепокоєні
Дресура зелебобіка Показати IP 29 Січня 2022 13:15
Проти партнера, союзника і великого друга вводити санкції, навіть гібридні, якось незручно. Зато всякий мотлох можна сплавити, яким ще Рембо1 воював.
Смугастий Шерхан Показати IP 29 Січня 2022 13:17
Терпіть зелені табакі.
Він Показати IP 29 Січня 2022 13:20
Правильно сказав.
не Хам Показати IP 29 Січня 2022 13:21
https://nv.ua/ukr/world/geopolitics/zelenskiy-primenshuye-zagrozu-vid-rosiji-u-bilomu-domi-rozdratovani-zahidni-zmi-ostanni-novini-50212387.html: «У нас є запитання: чому ви нариваєтеся на конфлікт зі США? Чому ви сприяєте витікам інформації та спотворюєте інформацію, коли США є одними з єдиних справжніх друзів, які у вас є? І навіщо просити більше зброї, якщо ви кажете, що загроза не змінилася?», — сказав CNN один американський чиновник.
Анонім до не Хам Показати IP 29 Січня 2022 15:21
зе, всіма силами підігрує пуілу. Вже й не знає, як пересварити Україну з Заходом, що б залишити її в ізоляції, перед війною.
Анонім Показати IP 29 Січня 2022 14:12
Експерти з Пентагону заявили,що тільки ракети типу земля-повітря і військові літаки можуть реально допомогти українській армії ,відразу відзначивши, що такої зброї нам ніхто не збирається давати . Захід відразу призначив нам роль жертви,яка буде чинити опір до кінця,але 100% програє,вони натомість покарають рашку санкціями і будуть допомагати партизанам . Якась сумнівна допомога, я не хочу,щоб моя земля стала полем бою,бо я не збираюся кудись тікати,а планую тут далі жити.
Пу, в останню путь до Анонім Показати IP 29 Січня 2022 15:16
Всі твої експерти і висери, з методичок написаних на лубянці.
Анонім до Пу, в останню путь Показати IP 29 Січня 2022 15:38
Я й не знала, що журналісти ВВС і прем'єр -міністр Великобританії з лубянки
1 Показати IP 29 Січня 2022 14:14
А хто такий арахамія, щоб його слухати?!!
Ара хам і я Показати IP 29 Січня 2022 14:31
Сію - вію, посіваю, з новим китайським роком всіх вітаю.
Хто? Показати IP 29 Січня 2022 15:22
цього де*іла в ефір випускає?
Гнилим ботоксам і пу Показати IP 29 Січня 2022 17:27
Гниль, скільки можна дзявкотіти? Війни хочете? А ви її бачили, ту війну, сопливці? Чи думаєте що тільки росіяни будуть гинути? Чи наші діти сиротами теж стануть, чи війна на нашій території буде все-таки? Хочеш воювати одне з другим - манатки в руки і на схід, чи в Іноземний легіон. Тільки ж ви там і в якості прибиральниць нікому не потрібні бо і на цю роботу розуму забракне.
Корінний лучанин до Гнилим ботоксам і пу Показати IP 29 Січня 2022 22:01
Та ви уваги не звертайте -це місцеві(з далеких окраїн Волині) дурника.почитай теінші новини - Вони в кожній дірці затичка (tampax)
Анонім Показати IP 29 Січня 2022 19:41
100 процетів.краще поганий мир ніж війна.вистачить уже тих смертей!!!
ваня Показати IP 30 Січня 2022 16:23
українське громадянство отримав у2015 році.до того був громадянином росії.як думаєте кого він підтримує?