Акторка Джессіка Честейн відвідала Київ, Ірпінь та зустрілася з Зеленським
![](/resize/450x281/r/files/news/2022/08-07/344313/2f724e7f4e5e28d89a146d223ff2c919.png)
Зірка стрічки «Небезпечна гра Слоун», голлівудська акторка Джессіка Честейн сьогодні приїхала до України.
Джессіка Честейн у Києві відвідала виставку про наслідки російської окупації в художній галереї «ПінчукАртЦентр», інформує ТСН.
Уранці акторка побувала в столичній дитячій лікарні «Охматдит». Там їй розповіли про роботу медичного центру під час воєнного стану та передали подарунки від малечі. Також відвідала дітей із Херсона та Чернігова, які перебувають на лікуванні в «Охматдиті».
В Ірпені акторка поспілкувалася з представниками місцевої влади та проїхала містом, аби на власні очі побачити масштаби руйнувань, завданих російськими окупантами. Там же завітала до родини, яка пережила навалу росіян, евакуювалась закордон, а потім повернулася додому.Потому була зустріч Джесіки Честейн із Президентом України Володимиром Зеленським та головою Офісу президента Андрієм Єрмаком.
«Американська акторка Джессіка Честейн сьогодні в Україні. Для нас такі візити відомих людей надзвичайно цінні. Завдяки цьому світ іще більше чутиме, знатиме та розумітиме правду про те, що відбувається в нашій країні. Дякую за підтримку!» – ідеться на сторінці Зеленського в соцмережі.
Увечері акторка вирушить з України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Джессіка Честейн у Києві відвідала виставку про наслідки російської окупації в художній галереї «ПінчукАртЦентр», інформує ТСН.
Уранці акторка побувала в столичній дитячій лікарні «Охматдит». Там їй розповіли про роботу медичного центру під час воєнного стану та передали подарунки від малечі. Також відвідала дітей із Херсона та Чернігова, які перебувають на лікуванні в «Охматдиті».
В Ірпені акторка поспілкувалася з представниками місцевої влади та проїхала містом, аби на власні очі побачити масштаби руйнувань, завданих російськими окупантами. Там же завітала до родини, яка пережила навалу росіян, евакуювалась закордон, а потім повернулася додому.Потому була зустріч Джесіки Честейн із Президентом України Володимиром Зеленським та головою Офісу президента Андрієм Єрмаком.
«Американська акторка Джессіка Честейн сьогодні в Україні. Для нас такі візити відомих людей надзвичайно цінні. Завдяки цьому світ іще більше чутиме, знатиме та розумітиме правду про те, що відбувається в нашій країні. Дякую за підтримку!» – ідеться на сторінці Зеленського в соцмережі.
Увечері акторка вирушить з України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
21 липня: свята, події, факти. День металургів і гірників в Україні та Міжнародний день нездорової їжі
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Сьома людина на планеті вилікувалася від ВІЛ: що відомо про дивовижний випадок
20 Липня 2024 23:36
20 Липня 2024 23:36
Відбувся штрафом: судили волинянина, який купив посвідчення тракториста![](/public/images/logo.png)
20 Липня 2024 23:08
![](/public/images/logo.png)
20 Липня 2024 23:08
На луцьких ринках перевіряють кавуни: чи є в них нітрати
20 Липня 2024 22:40
20 Липня 2024 22:40
Був найкращим чоловіком і татом: у Любешеві попрощалися з Героєм Сергієм Зімичем
20 Липня 2024 22:12
20 Липня 2024 22:12
Відійшов у вічність волинський тренер з вільної боротьби Віктор Сиротинський
20 Липня 2024 21:44
20 Липня 2024 21:44
На Волині завтра застосовуватимуть графіки погодинного вимкнення електрики
20 Липня 2024 21:16
20 Липня 2024 21:16
На Любешівщині попрощалися з Героєм Ярославом Рудніком
20 Липня 2024 20:48
20 Липня 2024 20:48
Біля Луцька горіла суха трава: шукають паліїв
20 Липня 2024 20:20
20 Липня 2024 20:20
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.