«А чому не «СР*КА»?» Відомо, як Сергій Притула назвав свою партію
![](/resize/450x302/r/files/news/2021/09-29/323484/prytula.jpg)
Шоумен Сергій Притула подав до Мін’юсту документи про реєстрацію своєї партії.
Про це повідомили джерела серед близьких до нього депутатів «Голосу».
Називатися партія буде просто: Партія Сергія Притули.
Водночас у соцмережах користувачі згадують відео з гумористичного шоу «Вар’яти Шоу», в якому 8 років тому майбутній політик Притула жартує, що за ним стоїть потужна політична сила, партія «СР*КА».Чутки про створення партії підтвердив сам Сергій Притула 28 вересня у програмі на 24 каналі.
«Це очевидно буде політична партія. Поки що вона на етапі формування. Щодо неймінгу, брендингу – дайте мені трішки часу, і я обов’язково все розкажу», – заявив Притула.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили джерела серед близьких до нього депутатів «Голосу».
Називатися партія буде просто: Партія Сергія Притули.
Водночас у соцмережах користувачі згадують відео з гумористичного шоу «Вар’яти Шоу», в якому 8 років тому майбутній політик Притула жартує, що за ним стоїть потужна політична сила, партія «СР*КА».Чутки про створення партії підтвердив сам Сергій Притула 28 вересня у програмі на 24 каналі.
«Це очевидно буде політична партія. Поки що вона на етапі формування. Щодо неймінгу, брендингу – дайте мені трішки часу, і я обов’язково все розкажу», – заявив Притула.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 7
![](/public/images/user_no_foto.png?1721912618)
Прохор
Показати IP
29 Вересня 2021 16:38
Сама влучна назва для партії цього поца!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721912618)
Велике будівництво
Показати IP
29 Вересня 2021 16:46
партія для "технічних" політичних ігор! "Серожа молодець..! пам-пам-папам...."
![](/public/images/user_no_foto.png?1721912618)
Анонім
Показати IP
29 Вересня 2021 18:31
Сірожу "всліпу" використовують, а він ведеться.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721912618)
Так точно
Показати IP
29 Вересня 2021 18:36
Влучно сказано. Який засновник -така й назва.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721912618)
Цьоця Манька
Показати IP
29 Вересня 2021 19:47
Нарцисизм Сірожі призвів до переродження його у маленького галицького гетьманчука з макогоном ! Достатньо проаналізувати по фотографіях інтелектуальні вирази облич його елєкторату - то професійний фізіогноміст, навіть не ознайомлюючись із тезами його програми, скаже: "Сірожа, якшо ше маєш якісь кепали в голові, то не виставляй себе на посміховисько і не ганьби батьків, бо результат твоїх захцянок вже наперед відомий ! Дехто виглядає мудрим, коли мовчить !
![](/public/images/user_no_foto.png?1721912618)
Дядя Мітя до Цьоця Манька
Показати IP
29 Вересня 2021 21:03
У вашому монолозі "Сірожа" міняємо на "Вова", і от тоді влучання 200%. Але про Вову Поярков краще пояснює...
![](/public/images/user_no_foto.png?1721912618)
777
Показати IP
29 Вересня 2021 21:29
Да ты я вижу холоп не уймешся....
Тепловізор: ключ до невидимого світу
Сьогодні 14:46
Сьогодні 14:46
На Волині оздоровлюють 130 дітей із Харківщини. Як організували дозвілля для відпочивальників
Сьогодні 14:14
Сьогодні 14:14
Баггі та квадроцикл Медведчука продали на аукціоні
Сьогодні 13:58
Сьогодні 13:58
РФ вербує диверсантів у Європі через TikTok і Telegram
Сьогодні 13:41
Сьогодні 13:41
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.