USD 41.20 41.50
  • USD 41.20 41.50
  • EUR 41.30 41.60
  • PLN 10.45 10.62

USAID виділить 1,75 мільярда доларів для підтримки українських фермерів

Сьогодні 10:58
Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) розширює Ініціативу зі стійкості сільського господарства України й мобілізує майже 1,75 мільярда доларів додаткових інвестицій.

Про це повідомила пресслужба USAID.

Додаткові інвестиції спрямують в аграрний сектор України. Кошти отримають від дев’яти нових партнерів з приватного сектору, міжнародних фінансових установ та інших донорів.

Серед нових партнерів – «Астарта», BEST Leasing, «Креді Агріколь Банк», Американська корпорація з фінансування міжнародного розвитку (DFC), Міжнародна фінансова корпорація (IFC), ІМК, OTP Bank, страхова компанія «Універсальна», а також Управління Державного департаменту США з вилучення та протидії озброєнням.

USAID запевняє, що завдяки цим новим партнерствам загальна сума, залучена в рамках ініціативи AGRI-Україна від липня 2022 року, перевищила 2,26 мільярда доларів у формі інвестицій приватного сектору та партнерів.

Читати ще: Волинські аграрії намолотили мільйон тонн зернових і зернобобових

В агентстві нагадали, що з липня 2022 року AGRI-Ukraine допомогла понад 15 тисячам українських фермерів (34% зареєстрованих фермерів країни) отримати насіння, добрива, засоби захисту рослин, зберігання та фінансування для вирощування своїх врожаїв.

Ця підтримка допомогла зберегти та зібрати понад 5,5 мільйона тонн зерна, що принесло понад 1 мільярд доларів доходу для української економіки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus