Terra gileya: показали захоплюючі кадри волинського Полісся, зняті для фільму
![](/resize/450x253/r/files/news/2019/10-21/278866/d1da-11a.jpg)
Команда на чолі з режисером Олександром Стеренчуком, яка працює над фільмом «Terra Gileya (Земля Полісся)», днями повернулася з другої експедиції. Основний акцент цього разу робили на тваринах, які мешкають у Національному природному парку «Цуманська пуща»: олені благородному та олені плямистому, зубрі/бізоні європейських і лосі європейському.
«Усі вони досить рідкісні в наших краях, – зазначає Олександр. – Але зубр і лось – надрідкісні й занесені до Червоної книги України. Якщо оленів ми назнімали вдосталь і до нас влізли в кадр навіть муфлони, які є завезеним інвазійним видом, то зубри конкретно від знімальної групи ховалися, але от лісові інспектори їх бачили і навіть знімали на телефони, як, до речі, й лося. З цих знімань ми зрозуміли, що на кожну тварину має бути окремий похід. З наступного тижня зосередимося суто на зубрі. Ми зрозуміли, як він поводиться, якими стежками ходить, тому будемо з ночі вистежувати і під ранок знімати».Знімаючи Цуманську пущу, ентузіасти зафільмували й Олику і її стародавні урочища. «Це все землі та маєтки князів Радзивілів. Не оминули ми і знамениту дорогу з давньої бруківки, зняли й сам Олицький замок, а також кількасотлітні каштани. Всіх деталей не розкриємо, щоб не спойлерити, проте спеціально зробили кілька фото, аби передати осінню атмосферу», – інтригує Олександр Стеренчук.
Читайте також: «Наша Прип’ять не гірша за Амазонку»: про Волинь зніматимуть документальний фільм
Звісно, як і в кожній справі, тут важлива командна робота. Тож режисер фільму «Terra Gileya (Земля Полісся)» дякує операторам Олександру Солов’ю та Олександру Харланову, пілоту авіазнімання Костянтину Крижалову, небайдужим людям, які допомагали й допомагають у різні способи: Ігорю Квачу, Максиму Нечипоруку, Сергію Цузу, Олександру Дмитруку, Андрію Д’яченку, Євгену Макарі та всім працівникам Національного природного парку «Цуманська Пуща».
«І не втомлююся повторювати, що ми готові до співпраці й до пожертв небайдужих громадян. Навіть якихось 100 гривень – це вже величезний вклад у фільм про унікальну природу, – каже Олександр Стеренчук. – Дуже хочеться донести світові, що, наприклад, та ж «Цуманська Пуща» не гірша за Єллоустоун».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
«Усі вони досить рідкісні в наших краях, – зазначає Олександр. – Але зубр і лось – надрідкісні й занесені до Червоної книги України. Якщо оленів ми назнімали вдосталь і до нас влізли в кадр навіть муфлони, які є завезеним інвазійним видом, то зубри конкретно від знімальної групи ховалися, але от лісові інспектори їх бачили і навіть знімали на телефони, як, до речі, й лося. З цих знімань ми зрозуміли, що на кожну тварину має бути окремий похід. З наступного тижня зосередимося суто на зубрі. Ми зрозуміли, як він поводиться, якими стежками ходить, тому будемо з ночі вистежувати і під ранок знімати».Знімаючи Цуманську пущу, ентузіасти зафільмували й Олику і її стародавні урочища. «Це все землі та маєтки князів Радзивілів. Не оминули ми і знамениту дорогу з давньої бруківки, зняли й сам Олицький замок, а також кількасотлітні каштани. Всіх деталей не розкриємо, щоб не спойлерити, проте спеціально зробили кілька фото, аби передати осінню атмосферу», – інтригує Олександр Стеренчук.
Читайте також: «Наша Прип’ять не гірша за Амазонку»: про Волинь зніматимуть документальний фільм
Звісно, як і в кожній справі, тут важлива командна робота. Тож режисер фільму «Terra Gileya (Земля Полісся)» дякує операторам Олександру Солов’ю та Олександру Харланову, пілоту авіазнімання Костянтину Крижалову, небайдужим людям, які допомагали й допомагають у різні способи: Ігорю Квачу, Максиму Нечипоруку, Сергію Цузу, Олександру Дмитруку, Андрію Д’яченку, Євгену Макарі та всім працівникам Національного природного парку «Цуманська Пуща».
«І не втомлююся повторювати, що ми готові до співпраці й до пожертв небайдужих громадян. Навіть якихось 100 гривень – це вже величезний вклад у фільм про унікальну природу, – каже Олександр Стеренчук. – Дуже хочеться донести світові, що, наприклад, та ж «Цуманська Пуща» не гірша за Єллоустоун».
Фото: Олександр Харланов
Фото: Олександр Харланов
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
22 липня: свята, події, факти. Перші у світі перегони та перший політ навколо Землі на гвинтокрилі![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
США розсекретили дані про свій ядерний арсенал
21 Липня 2024 23:31
21 Липня 2024 23:31
Венеція планує подвоїти туристичний податок
21 Липня 2024 23:02
21 Липня 2024 23:02
Помер після бійки: волинянин, який випадково вбив знайомого, відбувся умовним терміном![](/public/images/logo.png)
21 Липня 2024 22:35
![](/public/images/logo.png)
21 Липня 2024 22:35
Будівлю волинської лікарні продають з молотка за 1,5 мільйона
21 Липня 2024 22:07
![](/public/images/logo.png)
21 Липня 2024 22:07
У Луцькій громаді парафія приєдналася до ПЦУ
21 Липня 2024 21:38
21 Липня 2024 21:38
Джо Байден оголосив про вихід з виборчих перегонів
21 Липня 2024 21:10
21 Липня 2024 21:10
На ремонт школи біля Луцька витратять понад 38 млн![](/public/images/logo.png)
21 Липня 2024 20:42
![](/public/images/logo.png)
21 Липня 2024 20:42
У Львові прощаються з Іриною Фаріон
21 Липня 2024 20:13
21 Липня 2024 20:13
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.