Дзідзьо виконуватиме гімн України перед матчами збірної на Євро-2020
![](/resize/450x257/r/files/news/2019/11-20/280889/630_360_1574257369-857.jpg)
Українська асоціація футболу довірила групі DZIDZIO виконувати гімн України перед матчами національної збірної на Євро-2020.
Про це повідомив журналіст телеканалів «Футбол 1/2» Ігор Бурбас, передає Укрінформ.
«Дзідзьо – із днем народження! Найбільш душевний виконавець гімну України, голос якого невдовзі почує вся футбольна Європа. Оскільки УАФ довірила Михайлу Хомі вживу виступати перед кожним матчем збірної на Євро 2020», – йдеться в повідомленні.Нагадаємо, 17 листопада національна збірна України з футболу провела заключний поєдинок у відборі Євро-2020, в якому на 55-тисячному стадіоні «Райко Митич» у Белграді обмінялася голами з командою Сербії (2:2), і кваліфікувалася до фінальної частини чемпіонату Європи з першого місця у своїй відбірковій групі.
Жеребкування фінального турніру Євро-2020 відбудеться в Бухаресті 30 листопада. Офіційна церемонія розпочнеться о 19.00 за київським часом.
Як повідомлялося, 11 жовтня виконання Дзідзьо гімну перед матчем між збірними України і Литви в Харкові підірвало мережу. Попри те, що він співає зовсім в іншому жанрі і стилі, як показує реакція соцмереж, гімн йому вдалося виконати разюче добре.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомив журналіст телеканалів «Футбол 1/2» Ігор Бурбас, передає Укрінформ.
«Дзідзьо – із днем народження! Найбільш душевний виконавець гімну України, голос якого невдовзі почує вся футбольна Європа. Оскільки УАФ довірила Михайлу Хомі вживу виступати перед кожним матчем збірної на Євро 2020», – йдеться в повідомленні.Нагадаємо, 17 листопада національна збірна України з футболу провела заключний поєдинок у відборі Євро-2020, в якому на 55-тисячному стадіоні «Райко Митич» у Белграді обмінялася голами з командою Сербії (2:2), і кваліфікувалася до фінальної частини чемпіонату Європи з першого місця у своїй відбірковій групі.
Жеребкування фінального турніру Євро-2020 відбудеться в Бухаресті 30 листопада. Офіційна церемонія розпочнеться о 19.00 за київським часом.
Як повідомлялося, 11 жовтня виконання Дзідзьо гімну перед матчем між збірними України і Литви в Харкові підірвало мережу. Попри те, що він співає зовсім в іншому жанрі і стилі, як показує реакція соцмереж, гімн йому вдалося виконати разюче добре.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 4
![](/public/images/user_no_foto.png?1722442588)
Чудо в пір'ї
Показати IP
20 Листопада 2019 22:02
У дуеті з парубійом?
![](/public/images/user_no_foto.png?1722442588)
? до Чудо в пір'ї
Показати IP
20 Листопада 2019 22:33
А чого не Юзік?
![](/public/images/user_no_foto.png?1722442588)
! до ?
Показати IP
21 Листопада 2019 08:19
В юзіка проблеми з головою , тому в нього більш важливіші завдання
![](/public/images/user_no_foto.png?1722442588)
Нінель Артемівна
Показати IP
21 Листопада 2019 12:21
Дуже правильний вибір виконавця.Михайло,на сьогодні найкраще виконує Гімн України.Браво,молодець,дякую за таке захоплююче виконання!!!
У Луцьку створять Інститут міста![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 19:05
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 19:05
П'ять «шахедів» уночі залетіли у Білорусь
Сьогодні 18:26
Сьогодні 18:26
«Це бездарне графоманство», – головний архітектор Луцька про фейки щодо генплану міста![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 18:07
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 18:07
На Сумщині загинув десантник з Горохова Дмитро Міцевський
Сьогодні 16:24
Сьогодні 16:24
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.