USD 41.20 41.60
  • USD 41.20 41.60
  • EUR 41.25 41.50
  • PLN 10.60 10.75

COVID не останній: в ООН закликали світ готуватися до нових пандемій

27 Грудня 2021 09:25
Нинішня пандемія не буде останньою для людства, потрібно підготуватися до появи нових. Про це заявив у неділю генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш, передає УНН із посиланням на Twitter Генсека.

«COVID-19 буде не останньою пандемією, з якою зіткнеться людство, – написав Гутерріш. – У міру того, як ми розв’язуємо нинішню кризу системи охорони здоров’я, нам необхідно готуватись до наступного».

«У Міжнародний день протиепідемічної готовності давайте приділимо цьому питанню увагу та інвестиції, на які він заслуговує», – закликав адміністративний глава світової спільноти.

Генеральна асамблея ООН з метою привернення уваги до проблеми запобігання епідеміям, підвищення готовності та консолідації зусиль для боротьби з ними минулого року ухвалила резолюцію про започаткування Міжнародного дня протиепідемічної готовності. Він відзначається 27 грудня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Мед брат Показати IP 27 Грудня 2021 10:09
Тобто вони вже знають. Як переможемо ковід, будемо мати щось інше? Та скіко мона?
Крук Показати IP 27 Грудня 2021 10:20
А, тобто їм вже не терпиться протестити нову розробку?
Арафат Показати IP 27 Грудня 2021 10:31
Як в пісні: "...фсьо ідьот по плану..."
Алілуя до Арафат Показати IP 27 Грудня 2021 12:26
Саме так, все іде по плану Творця. Лише той хто витерпить все до кінця буде спасенний.
Арафат до Алілуя Показати IP 30 Грудня 2021 19:48
Спасенний, пардон, від чого?
скептик Показати IP 27 Грудня 2021 11:14
світова мафія ще вам наклепає тих вірусів
скептик Показати IP 27 Грудня 2021 11:44
ми вам наклепаємо тих вірусів
Алілуя Показати IP 27 Грудня 2021 12:19
Знаємо, віримо, чекаємо. Про епідемії, хвороби і стихійні лиха було написано ще тисячі років тому. І все воно справдиться.
Анонім Показати IP 27 Грудня 2021 12:44
і як ми раніше жили без вірусів? це маркетинговий хід великих світу цього
Наша пісня Показати IP 27 Грудня 2021 14:24
Гарна й нова?
Карл Маркс Показати IP 27 Грудня 2021 14:26
Капитал боится отсутствия прибыли или слишком маленькой прибыли, как природа боится пустоты. Но раз имеется в наличии достаточная прибыль, капитал становится смелым. Обеспечьте 10 процентов, и капитал согласен на всякое применение, при 20 процентах он становится оживлённым, при 50 процентах положительно готов сломать себе голову, при 100 процентах он попирает все человеческие законы, при 300 процентах нет такого преступления, на которое он не рискнул бы, хотя бы под страхом виселицы. Если шум и брань приносят прибыль, капитал станет способствовать тому и другому.
Мирон Показати IP 27 Грудня 2021 18:34
Не дождетесь, гади, виживемо!
Олесь Показати IP 27 Грудня 2021 21:27
Коли вже ті рокфелери наїдяться . От ненажери людей готові душити аби тільки ті гроші перекачати з усього світу в один карман.