USD 41.30 41.60
  • USD 41.30 41.60
  • EUR 41.25 41.50
  • PLN 10.55 10.75

Найвищий рівень підтримки з 2014 року: 62% українців підтримують вступ України до НАТО

18 Лютого 2022 08:44
Вступ України до НАТО підтримують 62% опитаних українців. За історію спостережень з 2014 року – це найвищий показник позитивного сприйняття інтеграції України до НАТО, передає УНН із посиланням на дані соцгрупи «Рейтинг».

За результатами опитування, проведеного 16-17 лютого 2022 року, 62% підтримують вступ України до НАТО. Негативно ставляться до цієї ініціативи 30%. За останні два місяці рівень підтримки вступу до Північноатлантичного Альянсу зріс (наприкінці 2021 року вступ підтримували 55-58% опитаних). За історію спостережень з 2014 року – це найвищий показник позитивного сприйняття інтеграції України до НАТО.

Вступ до Євросоюзу підтримують 68%, не підтримують – 24%. Як і щодо НАТО, рівень підтримки вступу до ЄС за останні два місяці зріс і досяг найвищого за історію досліджень з 2013 року показника.

Аудиторія: населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Вибіркова сукупність: 1722 респонденти. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviews – телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера). Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,4%. Терміни проведення: 16-17 лютого 2022 р.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Nika. Показати IP 18 Лютого 2022 11:02
Свежо в предании но верится с трудом. Это приблизительно как два политических трупа с самым высоким рейтингом уже давно находятся на помойке украинской истории!!
Анонім до Nika. Показати IP 18 Лютого 2022 15:58
Комент явно не в цю тему. Помилились на роботі?
Анонім Показати IP 18 Лютого 2022 11:19
Є така малюсенька країна Естонія. В ній 1/3 населення, це вата-рассєянє. Були у рф спроби підняти цю вату на бунт, але рашу бистро поставила на місце країна НАТО - Естонія з 1,5 млн. населення. Раша проти НАТО це повний "0".
Анонім Показати IP 18 Лютого 2022 11:20
А паРашка все сисирію построїти хоче. Тільки тюрми і виходять в убогих.
Правда Показати IP 18 Лютого 2022 11:32
Постійно опубліковують якісь опитування рейтинги, проте, моєю думкою ще жодного разу ніхто не цікавився. Так само, жоден мій знайомий, родич, а це не маленьке коло людей жодного разу не опитувався цими всілякими організаціями. Я спеціально цікавився. Можливо хтось має інший досвід, то напишіть будь ласка. Просто цікаво. Референдуму, як форми прямої демократії я так розумію, мабуть дочекаємось теж не скоро. От і думаю, чи живу я демократичній державі, чи просто в маніпулятивному сюрреалізмі.
ботоксШМЯК до Правда Показати IP 18 Лютого 2022 11:58
Шлях в НАТО і ЄС закріплений в Конституції України. Перед вступом, коли дійсно буде питання АБО ВЖЕ вступити в НАТО, або ні, тоді да, потрібен референдум. А зараз, заради тебе з Дідою Клавою, і купки вам подібних референдум проводити? Для чого чи з якого дива? А якщо хочете всім свої шоблом референдуму, то читайте Конституцію, законодавство, і ініціюйте такий референдум, якщо мізків хоть на щось хваьтить.
Правда до ботоксШМЯК Показати IP 18 Лютого 2022 13:25
Без образ вмієте спілкуватись? Мене більше цікавило, чи комусь доводилось брати участь у опитуваннях, рейтинги яких нам постійно публікують. Про що я й поцікавився у інших читачів. А рівень вашого виховання і культури спілкування мене мало цікавить.
Дідо до Правда Показати IP 18 Лютого 2022 14:07
Друже, з б*длом важко спілкуватися, ти маєш опускатися до їхнього рівня.
Анонім до Правда Показати IP 18 Лютого 2022 14:50
Що ж ви прийняли за образу, що на свою сторону? Може дійсно ви та діда клава, що постійно ніки змінює?
Я до ботоксШМЯК Показати IP 18 Лютого 2022 15:22
а для чого ту конституцію переписували? з якої сторони там НАТО зявилось????
ботоксШМЯК до Я Показати IP 18 Лютого 2022 18:16
Прийміть як данність і як вимогу Закону прямої дії і найвищої сили!