61-ий кандидат у президенти: Юрій Тимошенко подав документи у ЦВК
Народний депутат Юрій Тимошенко, якого виключили зі складу парламентської фракції "Народний фронт" за бажання стати президентом, 2 лютого подав документи в ЦВК для реєстрації кандидатом в президенти. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.
Юрій Тимошенко повідомив, що стати президентом - це мета останніх 30 років його життя. У ЦВК його зареєстрували під номером 61 (тобто він - 61-й політик, який подав документи, - ред.)
"Не належу і ніколи не належав до жодної політичної партії і ніколи не мав жодних контактів з жодним з олігархів - стояти буду за весь український народ, а не за вузькопартійні інтереси якого кишенькового партійного вождя на службі олігархів ... Іду за Майдан!" - написав Тимошенко.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Юрій Тимошенко повідомив, що стати президентом - це мета останніх 30 років його життя. У ЦВК його зареєстрували під номером 61 (тобто він - 61-й політик, який подав документи, - ред.)
"Не належу і ніколи не належав до жодної політичної партії і ніколи не мав жодних контактів з жодним з олігархів - стояти буду за весь український народ, а не за вузькопартійні інтереси якого кишенькового партійного вождя на службі олігархів ... Іду за Майдан!" - написав Тимошенко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 10
Твою мать
Показати IP
2 Лютого 2019 17:30
І це всі 61 хочуть покращити життя українців.
Всі вірні королю до Твою мать
Показати IP
3 Лютого 2019 02:54
Всі хочуть покращення. Всі вірні Україні
Виборець
Показати IP
2 Лютого 2019 19:08
Замість Юльки 2% проголосує
195
Показати IP
2 Лютого 2019 19:42
Ні, ні про яке покращення не йдеться! Тимошенко Юрій Володимирович з однією метою - запутати неуважних українців і забрати таким чином голоси у Тимошенко Юлії Володимирівни! Це маніпуляція і брудна технологія, якщо не має шансів виграти чесно!
Ісса Ндойє
Показати IP
2 Лютого 2019 20:55
Це Ч...О яке десь поблизу окопів прошмигнуло ...
51 незнаменита
Показати IP
2 Лютого 2019 20:59
Так не кажыть вын атошный ы тильки з передовоъ
Навуходоносор
Показати IP
3 Лютого 2019 11:13
Кто был никем, достал совсем!
михаил
Показати IP
4 Лютого 2019 08:26
И дураку понятно чья это работа Банковые п--ы никак не успокоются и нашли где то ебундея. Юле надо придумать какой то не вообразимый ход в ответ. Для наших избирателей это такой провокационный ход со стороны власти, что людям будет не в силах разобраться
мирка
Показати IP
4 Лютого 2019 16:47
о, щоб у юльки голоси відібрати.
Ирина
Показати IP
6 Лютого 2019 20:41
Кто придумал регистрировать в кандидаты всех подряд? Ведь половину кандидатов народ никогда нигде не видел и не слышал о них. Как можно за них голосовать? Другие богатые кандидаты отвалили им по 2,5 млн. для регистрации. Все это делается намеренно, чтобы забрать голоса у реальных кандидатов. Кроме этого выборы будут проходить в 2 этапа. И подумайте, сколько денег потратится на эти выборы? На поднятие минималки и пенсий денег нет, а на 2 этапа - их хватает. Кроме этого надо было придумать регистрировать однофамильцев, да еще и с одинаковыми инициалами. Кулибины, да и только. Вашу смекалку да направить в нужное русло. Надо же было это придумать и найти таких кандидатов. Куда смотрит комиссия при регистрации этих кандидатов? Это будут не выборы, а шоу
У Ковелі під час руху загорілось авто
Сьогодні 09:51
Сьогодні 09:51
Премʼєр-міністр Японії іде у відставку
Сьогодні 09:35
Сьогодні 09:35
В Україні, Молдові та Румунії викрили мережу шахрайських колцентрів з оборотом €1,2 млн
Сьогодні 09:01
Сьогодні 09:01
За добу на фронті – 134 боєзіткнення, 54 штурми відбито на Покровському напрямку, – Генштаб
Сьогодні 08:44
Сьогодні 08:44
Загиблому воїну з Камінь-Каширщини Тарасу Миронову просять надати звання Героя України
Сьогодні 08:10
Сьогодні 08:10
У Луцьку на FOODFEST виступить Kalush Orchestra
Сьогодні 07:16
Сьогодні 07:16
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.