23-річний лучанин став чемпіоном України з ММА
![](/resize/450x253/r/files/news/2023/04-10/359185/0b4c0a5e030fad5b.jpg)
Спортсмен із Луцька, 23-річний майстер спорту України Андрій Протасюк став чемпіоном України зі змішаних єдиноборств ММА серед молоді та дорослих-2023. На змаганнях лучанин виступав у ваговій категорії 61,2 кілограма.
Як розповів Андрій Протасюк Суспільному, у фінальному поєдинку, який відбувся 9 квітня, він вийшов на октагон із борцем з Харківської області.
«Поєдинки відбуваються за програмою три раунди по три хвилини. Фінальний бій тривав один раунд десь хвилину 40 секунд. Я виграв достроково, використавши «трикутник» – задушливий прийом – «трикутник»», – зазначив боєць.
Загалом на чемпіонаті України у Полтаві команду Волинської області представляли десятеро спортсменів. Перемога у фіналі дає право Андрієві Протасюку представляти Україну на чемпіонатах світу і Європи з ММА в складі збірної.
Довідка
Андрій Протасюк є тренером і директором у дитячо-юнацькій спортивній школі «Динамо-Прайд». Чемпіон багатьох турнірів та кубків України з рукопашного бою, бойового самбо, змішаних єдиноборств, універсального двобою, греплінгу, вільної боротьби та козацького двобою. Дворазовий чемпіон турніру Maximus fighting championship IV і V, триразовий чемпіон турніру Lubart’s warriors, триразовий чемпіон турніру Pride, чемпіон турніру Svityaz cup.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як розповів Андрій Протасюк Суспільному, у фінальному поєдинку, який відбувся 9 квітня, він вийшов на октагон із борцем з Харківської області.
«Поєдинки відбуваються за програмою три раунди по три хвилини. Фінальний бій тривав один раунд десь хвилину 40 секунд. Я виграв достроково, використавши «трикутник» – задушливий прийом – «трикутник»», – зазначив боєць.
Загалом на чемпіонаті України у Полтаві команду Волинської області представляли десятеро спортсменів. Перемога у фіналі дає право Андрієві Протасюку представляти Україну на чемпіонатах світу і Європи з ММА в складі збірної.
Довідка
Андрій Протасюк є тренером і директором у дитячо-юнацькій спортивній школі «Динамо-Прайд». Чемпіон багатьох турнірів та кубків України з рукопашного бою, бойового самбо, змішаних єдиноборств, універсального двобою, греплінгу, вільної боротьби та козацького двобою. Дворазовий чемпіон турніру Maximus fighting championship IV і V, триразовий чемпіон турніру Lubart’s warriors, триразовий чемпіон турніру Pride, чемпіон турніру Svityaz cup.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Свідчить про давні практики управління водою: в Індії виявили тисячолітній трубопровід
Сьогодні 00:16
Сьогодні 00:16
Лучанин обікрав магазин, а вдома тримав патрони до пістолета. Як його покарали![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 23:35
![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 23:35
Звичайна нісенітниця: Лукашенко збрехав про українські дрони над Білоруссю
11 Серпня 2024 23:07
11 Серпня 2024 23:07
У Нововолинську вдруге провели змагання для малюків «Забіг у повзунках»
11 Серпня 2024 22:39
11 Серпня 2024 22:39
Авто влетіло у дерево: в Луцькому районі – ДТП
11 Серпня 2024 22:11
![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 22:11
Завтра Ковель прощатиметься з 26-річним майором Борисом Степанюком
11 Серпня 2024 21:43
11 Серпня 2024 21:43
Заплатить 51 тисячу за підробку документів: підприємець намагався виїхати в Польщу через «Устилуг»![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 21:15
![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 21:15
У Нововолинську розгорнули найбільший вʼязаний прапор України
11 Серпня 2024 20:47
11 Серпня 2024 20:47
Під час обгону тяжко травмувала пасажирку мотоцикла: як волинянку покарали за ДТП![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 20:19
![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 20:19
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.