USD 41.25 41.55
  • USD 41.25 41.55
  • EUR 41.30 41.60
  • PLN 10.40 10.60

21-поверховий будинок та достатня кількість паркомісць: у Луцьку затвердили план території поблизу Стиру

18 Травня 2023 10:46
Затвердили проєкт детального плану території в межах вулиць Ковельської, Шевченка та річки Стир у місті Луцьку, аби впорядкувати забудову.

Відповідне рішення ухвалили під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради.

Проєкт детального плану території в межах вулиць Ковельської, Шевченка та річки Стир був розглянутий 20 січня на засіданні архітектурно-містобудівної ради. У вересні минулого року цей проєкт обговорювався на громадських слуханнях та був підтриманий.

Під час минулої сесії міськради депутати ухвалили рішення про погодження проєкту. Сьогодні члени виконкому затвердити його.
Як розповів директор департаменту містобудування, земельних ресурсів та реклами Веніамін Туз, у цьому районі передбачається будівництво 21-поверхового будинку, а кількість паркомісць у новобудовах буде відповідно до ДБН, аби в майбутньому з цим не було проблем.

Луцький міський голова Ігор Поліщук додав, що нині норми передбачають у будинках такої поверховості автоматичні системи пожежогасіння.

Загалом же рішення дозволить впорядкувати забудову території вздовж вулиць Ковельської та Шевченка, а також благоустроїти територію, прилеглу до річки Стир.

Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Пожежа Показати IP 18 Травня 2023 11:01
Якщо передбачається будівництво 21-поверхового будинку, то виникає питання - драбини в пожежних машинах "дістають" максимум до 9 поверху. Мешканцям 10-21 поверху треба мати парашути на випадок пожежі. Або батути.
Лучанин до Пожежа Показати IP 18 Травня 2023 13:43
Аби ляпати. А як живуть люди по усій Україні (я не говорю про світ) на поверхах вище 9го? Вважаєте у всіх парашути? Ви якийсь інтернет троль мабуть, або провокатор.
Пожежа до Лучанин Показати IP 18 Травня 2023 20:39
Лучанин, зайди в гості до ДСНС і подивись в них фільми про пожежн53у безпеку. Там є відосіки як люди вистрибують з вікон багатоповерхівки на асфальт і розбиваються. Видовище не для слабонервних. Тоді ти свою думку зміниш. Розумник.
А до Пожежа Показати IP 25 Травня 2023 11:59
десь була мова про систему пожежогасіння
А до Пожежа Показати IP 25 Травня 2023 11:59
Як зауважив міський голова Ігор Поліщук, відповідно до нових норм, у таких висотках передбачається автоматична система пожежогасіння у приміщеннях.
А Показати IP 18 Травня 2023 11:25
будівництво шкіл та дитсадочків коли буде передбачено?
До а Показати IP 18 Травня 2023 12:20
Тож в країні війна всі гроші на війну на учасників і т,д, а не школи з дитсадками
До Пожежа Показати IP 18 Травня 2023 12:36
А запитання про оту злощасну драбину - то до бувших і теперішніх головних пожарніків ! Всі роки Незалежності вони як могли нагло викручували руки замовникам і забудовникам, заставляючи їх скидатися на общак, виписуючти в техумовах обов'язкове відрахування 3-х процентів від вартості будівництва на розвиток їхньої матеріально-технічної бази і закінчуючи обов'язковою підпискою на журнал "Пожежна безпека" ! Запитайте Янченка, Грушовінчука: Де драбина ? Ремонти кабінетів були, коври були, талони на бензин були, а драбини до сьогодні нема !
Пожежа до До Пожежа Показати IP 18 Травня 2023 20:53
я Вас розумію Але я вважаю що треба боротись з корупцією на всіх рівнях. Не мовчати і писати про ці факти в НАБУ. Ми ж з Вами не в ереф живемо, правда? Треба самим міняти країну до кращого. Скажу чесно, - спілкувався з розробником застосунку 1580 (думаю ви знаєте що це) - то він сказав що наш Луцьк дуже пасивний в порівнянні з іншими містами, тобто люди не бажають писати скарги на владні структури.Це засмучує.
Сусідка Показати IP 18 Травня 2023 12:53
Це на місці ,,Електротермометрії"?
Федь Показати IP 18 Травня 2023 13:03
А каналізаційні стоки враховані?!
Любі свині до Федь Показати IP 18 Травня 2023 13:53
То ж Стир поряд….
Петро до Федь Показати IP 18 Травня 2023 14:36
Своїм ходом до Ліплян
Васька Показати IP 18 Травня 2023 19:44
Де набрати стільки поліщуків, щоб заселити 21 поверх будинку на болоті?
Манька до Васька Показати IP 19 Травня 2023 11:08
Як можна жити в таких мурашниках?!
ABC до Васька Показати IP 19 Травня 2023 14:26
Не хвилюйтеся, бажаючі знайдуться. Ще й пафосу нагонять, що це "елітне" житло.
Адекват Показати IP 18 Травня 2023 19:44
А як два дохлі мости мають витримати вранішнє/вечірнє навантаження цього шедевру архітектури на 21 поверх з прибудовами?
Підпільник Кіндрат Показати IP 18 Травня 2023 20:12
Починаємо ліпити акваріуми ?? Два-три поверхи для Луцька - це саме то . Беріть приклад з Норвегії, Швеції, дятли нерозумні !
Саня Показати IP 18 Травня 2023 20:24
Шкода що перевантажений садочок, єдиний в тому районі, нікому не здався.
Батько Показати IP 19 Травня 2023 01:20
Хтось пояснить де цей будинок має бути?
Вал до Батько Показати IP 19 Травня 2023 10:17
Над мостом, де розбирають цехи ЕТМ, навпроти башкаленкової простибоже РІВ'ЄРИ
Лучанка до Батько Показати IP 19 Травня 2023 10:23
Розвалили завод. Напроти будинки- пороги розповзаються,зліплюють. Їх будували,то сусідські тріскали. Це ж річка. За драбину пожежну треба подбати. В садочок ходять не місцеві діти,а міськради і т.д. А що в Будинку офіцерів ? Є багато питань по місту, кругом бардак
Роман який по Ковель Показати IP 1 Червня 2023 19:16
Навіщо Луцьку висотна забудова?! Це щоб корки стабільно стояли від пл. Воз'єднання до повороту на Львівську? Чи щоб висотками забудувати вигляд на замок? Сам проєкт непоганий, але навіщо в 24 поверхи?!?! Луцьк - мале камерне місто і тим паче під час війни всі побачили на прикладі Харкова, що висока щільність забудови - це небезпечно.