USD 41.05 41.47
  • USD 41.05 41.47
  • EUR 41.35 41.70
  • PLN 10.30 10.60

«2020-й випав з життя»: як українці прожили рік на карантині

15 Березня 2021 14:21
У березні 2020 році Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила пандемію через нову інфекційну хворобу COVID-19. Відтак вже рік українці позбавлені можливості вільно виїжджати за кордон, а часом – і пересуватися всередині країни.

Захисні маски, антисептики, відеоконференції в ZOOM та онлайн-навчання для всіх вже стали буденністю. Як змінилося життя українців за час карантину – пише 24 канал.

11 березня 2020 року ВООЗ офіційно оголосила пандемію коронавірусу по всьому світу. Тоді ж уряди багатьох країн оголосили про запровадження тотального локдауну і повністю закрили держави на карантин.

В Україні обмежувальні заходи почали діяти з 17 березня 2020. Кабмін підтримав рішення президента про введення посиленого карантину по всій країні. Були закриті всі розважальні центри, спортивні клуби, заклади громадського харчування, скасовано транспортне сполучення.

Читати ще: Які штами коронавірусу вважають найнебезпечнішими і чому

Через рік після пандемії українці по-різному оцінюють життя на карантині.

«Мені дуже сподобався карантин. За цей час було досить багато можливостей. Я почав більше читати, займатися музикою, писати треки», – розповів мешканець Кропивницького.

Натомість дехто відзначає, що через карантин постійно відчували себе в пригніченому настрої. Насамперед через закриття кордонів.

«2020 рік випав з календаря і життя», – наголосила вінничанка.

Як оцінили українці рік на карантині: дивіться відео
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 1
Да Показати IP 15 Березня 2021 14:36
Україна випала в осадок після виборів 95 кварталу.

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus