2 тонни вантажу: волинські волонтери везуть допомогу бійцям на схід
![](/resize/450x252/r/files/news/2020/12-23/306566/f4edcf482f9d1a69.jpg)
На Волині волонтери зібрали дві тонни вантажу українським армійцям в зону ООС.
Про це Суспільному розповів лучанин Сергій Добродомов із позивним «Дєд Волинь».
Волонтер «Дєд Волинь» щороку на Різдвяно-новорічні свята везе українським бійцям подарунки. Окрім замовлених подарунків, везе солодощі дітям. Сергій Добродомов каже, що за 6 років має багато друзів, яких треба відвідати: «У Волновасі є церква, побудована спільно з волинською громадою, цукерки везу отцю Макарію та дітям у Мар’їнку та Авдіївку».
У Сергія Добродомова немає власного фонду, за допомогою звертається до односельців з Підгайців та друзів. На подвір’ї у чоловіка перед виїздом – фасувально-пакувальний центр.
Традиційно спочатку Сергій Добродомов їде до волинської 14-ої бригади, починає з Кримського Луганської області, і далі по всій лінії фронту до Маріуполя. Завершує свій маршрут добровольцями та 36 бригадою морської піхоти. Загалом чоловік проїжджає три з половиною тисячі кілометрів.
Цього разу «Дєд Волинь» везе основне – два комплекти гуми на джипи, пилки для дров, маскувальні сітки й багато адресних передач. Розповідає, що одна велика передача на 66 госпіталь, Луцький військовий госпіталь передає своїм колегам на Покровськ. Виїде волонтер вранці, 24 грудня. Упродовж маршруту об’їде 12 позицій військових.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це Суспільному розповів лучанин Сергій Добродомов із позивним «Дєд Волинь».
Волонтер «Дєд Волинь» щороку на Різдвяно-новорічні свята везе українським бійцям подарунки. Окрім замовлених подарунків, везе солодощі дітям. Сергій Добродомов каже, що за 6 років має багато друзів, яких треба відвідати: «У Волновасі є церква, побудована спільно з волинською громадою, цукерки везу отцю Макарію та дітям у Мар’їнку та Авдіївку».
У Сергія Добродомова немає власного фонду, за допомогою звертається до односельців з Підгайців та друзів. На подвір’ї у чоловіка перед виїздом – фасувально-пакувальний центр.
Традиційно спочатку Сергій Добродомов їде до волинської 14-ої бригади, починає з Кримського Луганської області, і далі по всій лінії фронту до Маріуполя. Завершує свій маршрут добровольцями та 36 бригадою морської піхоти. Загалом чоловік проїжджає три з половиною тисячі кілометрів.
Цього разу «Дєд Волинь» везе основне – два комплекти гуми на джипи, пилки для дров, маскувальні сітки й багато адресних передач. Розповідає, що одна велика передача на 66 госпіталь, Луцький військовий госпіталь передає своїм колегам на Покровськ. Виїде волонтер вранці, 24 грудня. Упродовж маршруту об’їде 12 позицій військових.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу