15-річний волинянин вкрав мотоцикли на суму майже 80 тисяч гривень
![](/resize/450x337/r/files/news/2022/06-09/340574/photo_2022-06-09_13-16-43.jpg)
Учора до поліцейських надійшли повідомлення від жителів села Черемошне про викрадення мотоциклів Viper та Jianshe з подвір’їв у ніч з 7 на 8 червня. Вартість кожного транспортного засобу складає понад 30 тисяч гривень.
Про це повідомили у поліції Волині.
Співробітники кримінальної поліції з’ясували, що скоїв правопорушення 15-річний мешканець сусіднього населеного пункту. Він вже раніше судимий за вчинення крадіжки.
Відомості слідчі зареєстрували у ЄРДР за ч. 1 ст. 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили у поліції Волині.
Співробітники кримінальної поліції з’ясували, що скоїв правопорушення 15-річний мешканець сусіднього населеного пункту. Він вже раніше судимий за вчинення крадіжки.
Відомості слідчі зареєстрували у ЄРДР за ч. 1 ст. 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замість військового збору можуть підняти інший податок: Стефанчук повідомив подробиці
Сьогодні 19:06
Сьогодні 19:06
Зупинилося серце воїна з Волині Анатолія Демчука
Сьогодні 18:47
Сьогодні 18:47
Після операції стала безплідною: лучанка звинувачує гінеколога пологового в занесенні інфекції
Сьогодні 18:28
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 18:28
Без дощів і з помірним теплом: волинські синоптики розповіли, чого очікувати від погоди цього тижня
Сьогодні 17:32
Сьогодні 17:32
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.