100 окрема бригада тероборони Волині отримала бойовий прапор
![](/files/news/2022/12-04/351615/77.jpg)
3 грудня 100 окрема бригада тероборони Волині отримала бойовий прапор.
Про це повідомили на сторінці бригади у соцмережі.
Вручення бойових прапорів – це визнання бойових заслуг підрозділу. Знамена малинового кольору (як кольори козацьких стягів малинової барви) із написом «За Україну, за її волю» та назвою підрозділу отримали бригади, які відзначилися у боях: Регіонального управління Сил тероборони «Південь» ЗС України, Регіонального управління Сил територіальної оборони «Захід», Регіонального управління Сил територіальної оборони «Північ», 100 окрема бригада ТрО Волині, 101 окрема бригада ТрО Закарпаття, бригади тероборони Рівненщини, Тернопільщини, Хмельниччини, Буковини, Полтавщини, Кіровоградщини, Херсонщини, Одеси та 125 окрема бригада ТрО ЗСУ.
Підрозділи Сил ТрО ЗСУ виконують бойові завдання на найбільш загрозливих напрямках на Донеччині, Луганщині, Запоріжжі, Херсонщині, Харківщині, звільняючи українську землю від російських окупантів, тримають наш північний кордон.
Предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній благословив бойові прапори військових частин Сил територіальної оборони Збройних сил України і побажав Божої допомоги для кожного українського захисника.
Бойові прапори командирам військових частин вручали перший заступник міністра оборони України, генерал-полковник Іван Руснак, командувач Сил територіальної оборони ЗСУ, генерал-майор Ігор Танцюра та радник Командувача Сил територіальної оборони ЗСУ, генерал Армії України Іван Кузьмук.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили на сторінці бригади у соцмережі.
Вручення бойових прапорів – це визнання бойових заслуг підрозділу. Знамена малинового кольору (як кольори козацьких стягів малинової барви) із написом «За Україну, за її волю» та назвою підрозділу отримали бригади, які відзначилися у боях: Регіонального управління Сил тероборони «Південь» ЗС України, Регіонального управління Сил територіальної оборони «Захід», Регіонального управління Сил територіальної оборони «Північ», 100 окрема бригада ТрО Волині, 101 окрема бригада ТрО Закарпаття, бригади тероборони Рівненщини, Тернопільщини, Хмельниччини, Буковини, Полтавщини, Кіровоградщини, Херсонщини, Одеси та 125 окрема бригада ТрО ЗСУ.
Підрозділи Сил ТрО ЗСУ виконують бойові завдання на найбільш загрозливих напрямках на Донеччині, Луганщині, Запоріжжі, Херсонщині, Харківщині, звільняючи українську землю від російських окупантів, тримають наш північний кордон.
Предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній благословив бойові прапори військових частин Сил територіальної оборони Збройних сил України і побажав Божої допомоги для кожного українського захисника.
Бойові прапори командирам військових частин вручали перший заступник міністра оборони України, генерал-полковник Іван Руснак, командувач Сил територіальної оборони ЗСУ, генерал-майор Ігор Танцюра та радник Командувача Сил територіальної оборони ЗСУ, генерал Армії України Іван Кузьмук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
За добу шахраї видурили у волинян майже 80 тисяч гривень
Сьогодні 14:14
Сьогодні 14:14
Громадянин Німеччини хотів ввезти в Україну зеленим коридором через «Устилуг» 68 кг вітамінів для коней
Сьогодні 13:41
Сьогодні 13:41
Марʼяна Безугла вийшла з фракції «Слуга народу»
Сьогодні 13:08
Сьогодні 13:08
Намагався схилити посадовців до співпраці з РФ: ексміністру внутрішніх справ Захарченку повідомили про підозру
Сьогодні 12:35
Сьогодні 12:35
Волинські аграрії уже намолотили 108 тисяч тонн зерна
Сьогодні 12:18
Сьогодні 12:18
У Луцькому районі мама та немовля захворіли на лістеріоз
Сьогодні 12:02
Сьогодні 12:02
Німеччина виділяє €10 млн на відновлення «Охматдиту»
Сьогодні 11:45
Сьогодні 11:45
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.