Волинська облспоживспілка зловживає монопольним становищем, – АМКУ
![](/files/news/2019/02-07/262473/17020_1_425.jpg)
У діях Волинської облспоживспілки, на думку антимонопольників, є ознаки зловживання монопольним становищем на ринку.
Про це інформують у прес-службі АМКУ.
Як зазначається у зверненні громадської організації Асоціація захисту прав малого та середнього бізнесу «Бізнес-Волинь», Волинська облспоживспілка з початку 2019 року пропонує для підписання підприємцями, що здійснюють торговельну діяльність на Центральному ринку в місті Луцьку, нові договори оренди торговельного місця під розміщення малих архітектурних форм (павільйонів, контейнерів, кіосків), умови яких передбачають для останніх забезпечення охорони власного майна шляхом укладення договорів з охоронною фірмою, що вже охороняє майно облспоживспілки.
При цьому, у переважної більшості підприємців наявні діючі договори на охорону майна, що знаходиться на торговельних місцях, з іншим охоронним підприємством.
Зазначені дії Волинської облспоживспілки містять ознаки зловживання монопольним (домінуючим) становищем на товарному ринку послуг з надання місць для торгівлі продовольчими і непродовольчими товарами на ринках.
Наразі територіальним відділенням здійснюється збір доказів. Волинську облспоживспілку буде притягнуто до відповідальності згідно із законодавством про захист економічної конкуренції.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це інформують у прес-службі АМКУ.
Як зазначається у зверненні громадської організації Асоціація захисту прав малого та середнього бізнесу «Бізнес-Волинь», Волинська облспоживспілка з початку 2019 року пропонує для підписання підприємцями, що здійснюють торговельну діяльність на Центральному ринку в місті Луцьку, нові договори оренди торговельного місця під розміщення малих архітектурних форм (павільйонів, контейнерів, кіосків), умови яких передбачають для останніх забезпечення охорони власного майна шляхом укладення договорів з охоронною фірмою, що вже охороняє майно облспоживспілки.
При цьому, у переважної більшості підприємців наявні діючі договори на охорону майна, що знаходиться на торговельних місцях, з іншим охоронним підприємством.
Зазначені дії Волинської облспоживспілки містять ознаки зловживання монопольним (домінуючим) становищем на товарному ринку послуг з надання місць для торгівлі продовольчими і непродовольчими товарами на ринках.
Наразі територіальним відділенням здійснюється збір доказів. Волинську облспоживспілку буде притягнуто до відповідальності згідно із законодавством про захист економічної конкуренції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1723562392)
valdis peish
Показати IP
7 Лютого 2019 14:44
а горгут клав на вашу думку з великоі гори
![](/public/images/user_no_foto.png?1723562392)
вовк до valdis peish
Показати IP
7 Лютого 2019 16:12
і правильно зробив
Обираємо автозапчастини: нові чи вживані?
Сьогодні 17:49
Сьогодні 17:49
Уряд затвердив експериментальний проєкт зі створення захищенних просторів у закладах освіти
Сьогодні 16:44
Сьогодні 16:44
На Волині ще одна церковна громада приєдналася до ПЦУ
Сьогодні 16:28
Сьогодні 16:28
ЄС перерахував Україні транш макрофіну на 4,2 млрд євро
Сьогодні 15:40
Сьогодні 15:40
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.