Волинянин Андрій Злотко вчив українців готувати італійську піцу
![](/resize/450x337/r/files/news/2018/07-27/249803/36620349_2052250904848009_2747635096310775808_n.jpg)
25-го липня львів’яни та гості міста мали можливість відвідати ексклюзивний майстер-клас від знаменитого шеф-кухаря Андрія Злотко.
Іваничівець Андрій Злотко розробив особливу рецептуру кожної піци для меню італійського ресторану “Bratello” у Львові, він приїхав з Італії для того, щоб поділитися своїми знаннями про піцу, пише БУГ.
Історія Андрія Злотка – це втілена американська мрія. Він приїхав до Риму вчорашнім школярем, а через десять років відкрив власну піцерію.
ЧИТАТИ ЩЕ: ВОЛИНЯНИН ГОДУЄ ІТАЛІЙЦІВ ПІЦОЮ У ВЛАСНОМУ РЕСТОРАНІ В РИМІ
Присутні на майстер-класі дізналися про особливості тіста для піци, ідеальний соус для основи й про те, як гармонійно поєднувати всі компоненти.“Справжні профі починають майстер-класи з обстеження обладнання на кухні. А якже, при замішуванні тісто на піцу має мати певну температуру, при зберіганні іншу, а безпосередньо перед випічкою ще іншу!
Про саму випічку я взагалі мовчу, там поруч з пічкою краще не дихати!
Приїхав Andriy Zlotko, показав, як доглядати за обладнанням, щоб служило довго і піца була б ідеальною! Ми отримали і майстер-клас по приготуванню піци, і майстер-лекцію на тему – успіх складається з дрібниць!” – написала у Фейсбук Стелла Яблонская.
Львів’яни мали нагоду також посмакувати справжньою італійською піцою, приготованою старшим сином Андрія – Крістіаном.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Іваничівець Андрій Злотко розробив особливу рецептуру кожної піци для меню італійського ресторану “Bratello” у Львові, він приїхав з Італії для того, щоб поділитися своїми знаннями про піцу, пише БУГ.
Історія Андрія Злотка – це втілена американська мрія. Він приїхав до Риму вчорашнім школярем, а через десять років відкрив власну піцерію.
ЧИТАТИ ЩЕ: ВОЛИНЯНИН ГОДУЄ ІТАЛІЙЦІВ ПІЦОЮ У ВЛАСНОМУ РЕСТОРАНІ В РИМІ
Присутні на майстер-класі дізналися про особливості тіста для піци, ідеальний соус для основи й про те, як гармонійно поєднувати всі компоненти.“Справжні профі починають майстер-класи з обстеження обладнання на кухні. А якже, при замішуванні тісто на піцу має мати певну температуру, при зберіганні іншу, а безпосередньо перед випічкою ще іншу!
Про саму випічку я взагалі мовчу, там поруч з пічкою краще не дихати!
Приїхав Andriy Zlotko, показав, як доглядати за обладнанням, щоб служило довго і піца була б ідеальною! Ми отримали і майстер-клас по приготуванню піци, і майстер-лекцію на тему – успіх складається з дрібниць!” – написала у Фейсбук Стелла Яблонская.
Львів’яни мали нагоду також посмакувати справжньою італійською піцою, приготованою старшим сином Андрія – Крістіаном.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Волинянин після повернення з війни навчив собаку допомагати військовим із реабілітацією
Сьогодні 17:16
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 17:16
Конфіскували мотоцикл і на 5 років позбавили прав: водія покарали за «п’яну» ДТП у Луцькому районі![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 16:47
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 16:47
На Волині в останню дорогу провели захисника Василя Кузьмича, який помер від поранень
Сьогодні 14:52
Сьогодні 14:52
У Луцьку попрощалися з Героєм Тарасом Пархомуком
Сьогодні 12:57
Сьогодні 12:57
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.