USD 41.15 41.48
  • USD 41.15 41.48
  • EUR 41.35 41.70
  • PLN 10.66 10.80

В Україні водіям можуть дозволити заробляти на порушниках ПДР

19 Березня 2021 22:24
В Україні водії, які чемно поводяться на дорозі, можуть заробляти на злісних порушниках Правил дорожнього руху.

Про це на пресконференції заявив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, передає УНІАН.

Так, за словами Геращенка, МВС разом з народними депутатами розробляє законопроєкт, який дозволить водіям стати добровільними помічниками поліцейських.

Існує програмне забезпечення, яке дозволяє використовувати смартфон як відеореєстратор. Водію треба буде поставити телефон під лобове скло авто та фіксувати ситуацію на дорозі. За повідомлення про порушників буде отримати відсоток від штрафу.

«Якщо водій побачить, що хтось проїхав на «червоне» або скоїв ДТП і втік, або розвернувся через суцільну смугу, тобто зафіксував явні та злісні порушення ПДР, тоді водій зможе натиснути на екран, і останні 30 секунд відео надійдуть до поліції. А поліція матиме право на підставі цього відео скласти адмінпротокол на порушника. Є ідея, щоб 10% від суми штрафу отримав водій, який повідомив про порушення», – зазначив Геращенко.

Він також додав, що попередньо законопроєкт планується презентувати у травні поточного року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Людина Показати IP 19 Березня 2021 23:25
Стукачество як при сталіні демократична влада повертає
мвс Показати IP 20 Березня 2021 01:26
виховуємо «стукачів»-так як заповіла нам амер ика!!!! Українці, бійтесь один одного...
Анонім Показати IP 20 Березня 2021 02:27
зробіть спочатку умови для нормальної їзди, доріг не має, це бездоріжжя, про які правила на бездоріжжя може йти мова. Навчилися тільки обдирати тих людей.
Павлик Морозов Показати IP 20 Березня 2021 05:38
Такі принципові водії будуть в мобільному додатку "3,14-аси".
Будемстучатьв102напр Показати IP 20 Березня 2021 06:58
Уявляю скільки грошви я зароблю на працівниках поліції,які їздять з порушенням пдр без включених проблискових маячків,постійно розмовляють по-телефону за кермом,завжди,завжди,завжди не пристебнуті ременями безпеки і в межах населеного пункту ганяють ,як скажені! П.с.ще забув,не поодинокі випадки в Луцьку патрульні вночі їздять без світла.особисто бачив .
777 Показати IP 20 Березня 2021 08:23
Есть полицейские найдутся и полицаи,не ново....Инстукция стукачка,и бочку варенья и корзину печенья...
Анонім Показати IP 20 Березня 2021 08:37
Супер, я за
Анонім Показати IP 20 Березня 2021 12:59
дивний тут люд в коментарях. порушник на дорозi - потенцiйний вбивця. виконати 7-8 пунктiв перевiрки авто перед початком руху, здаеться, дешевше, нiж платити штрафи. iнiциатива правильна!!!
Хан Показати IP 20 Березня 2021 22:32
Сталінська система , стукати на своїх , щоб фарами неморгали.....