USD 42.00 42.35
  • USD 42.00 42.35
  • EUR 42.10 42.40
  • PLN 10.22 10.39

«Спільникам» Труханова повернули 92 млн грн з процентами

23 Липня 2018 15:57
Нацагентство з розшуку та менеджменту активів за рішенням суду повернуло 92,3 мільйона гривень компанії, яка фігурує у справі про розкрадання коштів Одеської мерії.

Про повернення коштів Агентство повідомило на власному сайті, не уточнюючи, про яку справу йдеться, передає Українська правда.

«У березні 2018 року… Національному агентству були передані в управління грошові кошти в сумі 185 млн грн. Водночас, Апеляційним судом міста Києва було скасовано арешт на частину зазначених грошових коштів», – йдеться в повідомленні.

У зв’язку з тим, що суд зняв арешт, власнику повернули «кошти у сумі близько 100 млн грн і нараховані за ними відсотки».

Відомство не уточнює, в якій справі були заарештовані кошти та кому вони належать.

Водночас, джерела видання в АРМА підтвердили, що йдеться про кошти, які арештовували у справі мера Одеси Геннадія Труханова – 92,3 мільйона гривень.

Власник – це ТОВ «Девелопмент Еліт», яке, за версією слідства, продало мерії будівлю в два рази дорожче. Директор підприємства, як і Труханов та ще 6 фігурантів справи, наразі підозрювані у привласненні бюджетних коштів.

Агентство додає, що, відповідно до законодавства, зберегло вартість активів «шляхом розміщення на депозитному рахунку в АТ «Ощадбанк» під відсотки, що дорівнюють обліковій ставці Національного банку України».

Раніше суд кілька разів арештовував ці 185 мільйонів, а в лютому цього року навіть наказав повернути половину мерії.

13 березня суд все ж передав 185 мільйонів в управління Нацагентству.

Однак пізніше, 5 квітня, з половини коштів суд зняв арешт, що і змусило АРМА повернути їх власнику. Наразі у справі заарештовані та зберігаються в АРМА 92 695 282 гривень.

Голова ЦПК Віталій Шабунін стверджував, що фігуранти справи домовлялися про зняття арешту з коштів за допомогою певних суддів.

НАБУ підозрює Труханова, кількох посадовців мерії та підприємців у привласненні майна за схемою, яка завдала державі 185 млн грн збитків. Восени 2016 року Одеса придбала будівлю для нової мерії, на думку слідства, переплативши в понад два рази. 1 червня 2018 року САП і НАБУ повідомили, що завершили розслідування у справі. Після того, як з матеріалами ознайомиться захист, справу передадуть до суду.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus