USD 41.25 41.58
  • USD 41.25 41.58
  • EUR 41.40 41.80
  • PLN 10.30 10.60

«Що це за два «дєда-мопєда»? Арахамія не впізнав авторів Конституції України

29 Червня 2021 08:58
У День Конституції, 28 червня, народні депутати зібралися на урочисте засідання Ради. На ньому були присутніми багато гостей, зокрема Віктор Шишкін і Степан Хмара.

Однак «слуга народу» Давид Арахамія не впізнав співавторів головного закону України. У чаті провладної фракції в телеграмі він некоректно запитав, хто це, пише Главком.

«Що це за два «дєда-мопєда»? Стоять у залі», – написав нардеп.

Серед присутніх у бесіді знайшлися ті, хто змогли пояснити, що два вищезагадані чоловіки – це правознавці й автори Конституції Віктор Шишкін і Степан Хмара.
В Україні 28 червня 2021 року відзначали 25-річчя Конституції. Її ухвалили через 5 років після проголошення Незалежності.

Вчора на урочисте засідання парламенту колишні народні депутати, правознавці, автори Конституції Степан Хмара і Віктор Шишкін одягнені у футболки з написом «Зе! вбивця Конституції».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Правда Показати IP 29 Червня 2021 09:15
Боже,врятуй Україну.
скептик до Правда Показати IP 29 Червня 2021 09:23
73% точно врятує
73% до скептик Показати IP 29 Червня 2021 22:43
Арахнідія ти красавчик. Давно так не ржали, не даремно вибрали.
Лучанин Показати IP 29 Червня 2021 09:32
Кожен народ має ту владу, на яку заслуговує
скептик до Лучанин Показати IP 29 Червня 2021 10:53
легітимний також так вважав. І ДЕ ВІН ?
як би там не було до скептик Показати IP 29 Червня 2021 11:41
при легітимному газ і світло стільки не коштували............
скептик до як би там не було Показати IP 29 Червня 2021 13:13
73% вважають що все ОК
Лучанин до скептик Показати IP 29 Червня 2021 13:20
Даже 73 міліона не переконають мене, що л**но це смачно
Ход до як би там не було Показати IP 29 Червня 2021 22:44
Ходячі жєлудкі всьо дєшьовой колбаси ішчют...
я Показати IP 29 Червня 2021 09:32
Люди добрі! Ви як ідете голосувати, то перед тим читайте і думайте щоб порядну, чесну , совісну людину до влади вибрати!!! В бюлетні виборчому позначки +, V ,X 30 років ставили за тих, що маємо і мали , а тепер Боже, врятуй Україну. Дав вам Бог голову і руки , щоб правильно проголосувати. НЕ Президент, депутати винні... а люди, які його і їх обрали.... А тепер сидите і ниєте.... ПІЗНО, поїзд пішов..... ТУХ-ТУХ-ТУХ
Порядний і чесний до я Показати IP 29 Червня 2021 09:41
У мене немає грошей на вибори.
Ара хам і я Показати IP 29 Червня 2021 09:40
Це ж Пилип і Орлик!!!
Так Показати IP 29 Червня 2021 10:11
Вибрали,синів і дочок які підросли, цієї бандоти рекетиро-наперстичкової 90-х років,от вони є достойні своїх тат,їх нічого не навчили окрім як красти і ділити награблене,а для цього мозгів не треба.Хоча той,що був раніше не кращий,бо він з тих тат- рекетирів і бандюганів.
Дєд Показати IP 29 Червня 2021 10:16
Конституція, написали вони... Сором та й годі.
ВІРУС Показати IP 29 Червня 2021 10:22
ПІСЛЯ ТАКОЇ НЕПОВАГИ ЦЕЙ БІДЖО МАЄ БЕЗСЛІДНО ЗНИКНУТИ.....
скептик до ВІРУС Показати IP 29 Червня 2021 10:52
КУДИ ? 73% те біджо підтримує
тетя Соня до ВІРУС Показати IP 29 Червня 2021 11:07
ой вей перестаньте нам сказать.! і шо вам не нравитса фамілія ?
Дідо Показати IP 29 Червня 2021 11:09
У вашій раді всі окрім українців...
Ага до Дідо Показати IP 29 Червня 2021 11:31
але ж вибирали 73% .!
Анонім Показати IP 29 Червня 2021 11:43
а шо був якийсь вибір? серйозно? порошенко це хороший був вибір? та вибрали з двух зол .........
Небайдужий до Анонім Показати IP 29 Червня 2021 12:11
Вибір завжди є, але таким як ти, цього не зрозуміти. Поміняли армію, мову, віру на "какая разніца".А тепер їж і не обляпайся. Не забудь сходити на концерт кіркорова. Толі єщьо будєт...
скептик до Небайдужий Показати IP 29 Червня 2021 13:18
ну на концерт ходити не мусиш, а от ПОЛЮБИТИ можна. щирою неформальною зеленою любювю
Лучанин Показати IP 29 Червня 2021 12:02
73відсотковий лохотрат вибрав собі подібних. На їхніх обранців баз огиди не глянеш.
КуЧмо Показати IP 29 Червня 2021 12:18
І як вам Україна без мене?
скептик до КуЧмо Показати IP 29 Червня 2021 13:20
не старайся. ніхто тобі чєлобітную не понесе.
33 Показати IP 29 Червня 2021 12:21
А це один з лідерів партії "..ині народу", уявляю рівень їхніх виборців. Трускавець рулить.
До Анонім Показати IP 29 Червня 2021 19:04
Дурний тебе піп хрестив ! Вибори розпочалися не з другого туру ! І навіть не з першого ! І з тих сорока з лишком кандидатів 4 - 5 могли цілком бути достойним Президентом ! І розумні виборці за них і проголосували ! А такі як ти спромоглися на то, шо ти обрав ! Жаль, шо таких як ти, виявилося більше ! Якщо Бог хоче покарати - то відбирає розум !