Рівальдо, Рональдінью, Карлос та подарунок від президента «Барселони»: лучанин провів вечірку для легенд футболу
![](/resize/450x299/r/files/news/2021/07-24/319489/218740795_10223840496054878_1155860952284868188_n.jpg)
Відомий діджей з Луцька Максим Фраєрман, який зараз проживає в Ізраїлі, провів у Тель-Авіві офіційний гала-вечір, що був організований для легендарних футболістів з «Берселони» та «Мадриду».
Про це лучанин повідомив своїй сторінці у Фейсбуці.
Вечірка відбулася на честь дружнього матчу ветеранів «Барселони» проти ветеранів «Реал Мадрид», що відбувся на стадіоні «Блюмфельд». Серед іменитих футболістів були Рівальдо, Деку, Рональдінью, Карлос, Фігу.
І це ще не все! Вражений роботою Максима Фраєрмана президент ФК «Барселона» Жуан Лапорт подарував лучанину два квитки на матч легенд.
«Прокидаєшся собі вранці, нікого не чіпаєш, а потім раптом тобі дзвонять і повідомляють, що вже через кілька годин ти повинен взяти в руки мікрофон і провести офіційний вечір на честь заходу найвищого рівня, за участю зірок світової величини.
Ось проходить кілька годин і ти вже на даху мерії Тель-Авіва, серед красиво одягнених людей, знайомий і з мером Тель-Авіва Роном Хульдаї, і з президентом ФК «Барселона» Жуаном Лапорта, і з кількома легендарними гравцями, в присутності яких пацани з мого двору просто втратили б свідомість - Рівальдо, Деку, Рональдінью, Карлос, Фігу, всіх і не перелічити.
Дякую за можливість додати такий крутий івент в своє резюме - це дійсно те, чим не соромно пишатися будь-якому ведучому.
Та й матч був цікавий, я на один вечір прямо навіть вболівальником став», - пише Максим.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це лучанин повідомив своїй сторінці у Фейсбуці.
Вечірка відбулася на честь дружнього матчу ветеранів «Барселони» проти ветеранів «Реал Мадрид», що відбувся на стадіоні «Блюмфельд». Серед іменитих футболістів були Рівальдо, Деку, Рональдінью, Карлос, Фігу.
І це ще не все! Вражений роботою Максима Фраєрмана президент ФК «Барселона» Жуан Лапорт подарував лучанину два квитки на матч легенд.
«Прокидаєшся собі вранці, нікого не чіпаєш, а потім раптом тобі дзвонять і повідомляють, що вже через кілька годин ти повинен взяти в руки мікрофон і провести офіційний вечір на честь заходу найвищого рівня, за участю зірок світової величини.
Ось проходить кілька годин і ти вже на даху мерії Тель-Авіва, серед красиво одягнених людей, знайомий і з мером Тель-Авіва Роном Хульдаї, і з президентом ФК «Барселона» Жуаном Лапорта, і з кількома легендарними гравцями, в присутності яких пацани з мого двору просто втратили б свідомість - Рівальдо, Деку, Рональдінью, Карлос, Фігу, всіх і не перелічити.
Дякую за можливість додати такий крутий івент в своє резюме - це дійсно те, чим не соромно пишатися будь-якому ведучому.
Та й матч був цікавий, я на один вечір прямо навіть вболівальником став», - пише Максим.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Тиждень грудного вигодовування: у Волинському перинатальному центрі мами ділилися досвідом
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
В Україну повернули тіла 250 полеглих захисників
Сьогодні 12:19
Сьогодні 12:19
Пробув у воді близько доби: встановили особу чоловіка, якого в Луцьку дістали зі Стиру![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 11:45
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 11:45
У Китаї через тайфун загинули щонайменше 30 людей
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
США визнали опозиційного кандидата Гонсалеса переможцем президентських виборів у Венесуелі
Сьогодні 11:11
Сьогодні 11:11
Замкнув світильник: у Луцьку горів магазин
Сьогодні 10:54
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:54
ВНУ та ЛНТУ – у топ-15 за популярністю серед абітурієнтів
Сьогодні 10:37
Сьогодні 10:37
На Волині попрощалися з бойовим медиком Олександром Ковчем
Сьогодні 10:20
Сьогодні 10:20
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.