Ексвійськовий спалив 6-річного сина через конфлікт з дружиною: подробиці трагедії в Києві
![](/resize/450x236/r/files/news/2020/10-06/301597/c044757e48d2156aa2aad6c0e7f276d4.jpeg)
У Києві 35-річний чоловік спалив маленького 6-річного сина через конфлікт із дружиною. Пожежа у багатоповерхівці спалахнула пізно ввечері. Попередньо, після сварки з дружиною хлопчика навмисно підпалив батько, колишній військовий.
Подробиці трагедії – у сюжеті ТСН.Ранок.
Чорний, густий дим із вікон столичної висотки близько восьмої вечора зафільмували наполохані мешканці будинку. Житель будинку Тимофій Фіновський одним з перших помітив вогонь. За його словами, поруч з квартирою на сьомому поверсі, де сталась пожежа, зустрів чоловіка. Він поводив себе неадекватно: ходив кругами по коридору і відмовлявся впускати рятувальників.
Згодом поліція повідомила, що вогонь рятувальники загасили. Утім, 6-річного хлопчика врятувати від чадного газу не вдалось. За попередньою інформацією, батько підпалив ліжечко, вийшов з квартири і замкнув її на ключ.Своєю чергою, медики рятували маму дитини. У жінки сильний стрес. Її шпиталізували. Вона, ймовірно, прийшла забирати сина з гостин у батька. Між ними стався конфлікт, чоловік вигнав її з квартири, а після самостійно підпалив помешкання.
Як повідомили у пресслужбі київської поліції, правоохоронці знайшли тіло 6-річного хлопчика в одній з квартир на проспекті Правди після пожежі. У приміщенні знаходився 35-річний батько загиблого, який неадекватно себе вів і відмовлявся відкривати двері поліцейським і пожежникам.
«Його затримали. Зараз з ним проводяться слідчі дії», – додали в поліції.
Поліція уже відкрила кримінальне провадження за статею «умисне вбивсто». Батька хлопчика затримали. Обставини трагедії уже з’ясовуватиме слідство.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Подробиці трагедії – у сюжеті ТСН.Ранок.
Чорний, густий дим із вікон столичної висотки близько восьмої вечора зафільмували наполохані мешканці будинку. Житель будинку Тимофій Фіновський одним з перших помітив вогонь. За його словами, поруч з квартирою на сьомому поверсі, де сталась пожежа, зустрів чоловіка. Він поводив себе неадекватно: ходив кругами по коридору і відмовлявся впускати рятувальників.
Згодом поліція повідомила, що вогонь рятувальники загасили. Утім, 6-річного хлопчика врятувати від чадного газу не вдалось. За попередньою інформацією, батько підпалив ліжечко, вийшов з квартири і замкнув її на ключ.Своєю чергою, медики рятували маму дитини. У жінки сильний стрес. Її шпиталізували. Вона, ймовірно, прийшла забирати сина з гостин у батька. Між ними стався конфлікт, чоловік вигнав її з квартири, а після самостійно підпалив помешкання.
Як повідомили у пресслужбі київської поліції, правоохоронці знайшли тіло 6-річного хлопчика в одній з квартир на проспекті Правди після пожежі. У приміщенні знаходився 35-річний батько загиблого, який неадекватно себе вів і відмовлявся відкривати двері поліцейським і пожежникам.
«Його затримали. Зараз з ним проводяться слідчі дії», – додали в поліції.
Поліція уже відкрила кримінальне провадження за статею «умисне вбивсто». Батька хлопчика затримали. Обставини трагедії уже з’ясовуватиме слідство.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 9
![](/public/images/user_no_foto.png?1722234374)
шкода
Показати IP
6 Жовтня 2020 10:42
на гіляку виродка!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722234374)
Олександр до шкода
Показати IP
6 Жовтня 2020 11:55
Ша... Куди ж? Воно ж "військовий"! Задрали вже... Неадеквати
![](/public/images/user_no_foto.png?1722234374)
Виборець до Олександр
Показати IP
6 Жовтня 2020 12:38
Ви армії служили? Тоді ви теж ексвійськовий.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722234374)
Всезнайко
Показати IP
6 Жовтня 2020 12:14
З такими захисниками і ворогів не треба.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722234374)
Виборець до Всезнайко
Показати IP
6 Жовтня 2020 12:37
Ви армії служили? Тоді ви теж ексвійськовий.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722234374)
Анонім
Показати IP
6 Жовтня 2020 12:36
Це для таких Малюська хоче відмінити пожиттєвий термін?
![](/public/images/user_no_foto.png?1722234374)
Як
Показати IP
6 Жовтня 2020 19:59
Якусь ху....ю вчудять то вони військові а як квиток не дають чи земельну ділянку то він АТОШНІК- ВЕТЕРАН- ФРОНТОВИК
![](/public/images/user_no_foto.png?1722234374)
Анонім до Як
Показати IP
6 Жовтня 2020 22:14
Не злорадствуй! Думай шо мелеш!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722234374)
Вол
Показати IP
6 Жовтня 2020 22:02
Могут отмазать побратимы
На Горохівщині попрощалися із захисником Романом Гетьманом
Сьогодні 08:44
Сьогодні 08:44
На Волині є «огіркова столиця»: який урожай хрумчиків там збирають та що на нього вплинуло
Сьогодні 08:10
Сьогодні 08:10
У Міноборони пояснили, чим займатиметься військова поліція
Сьогодні 07:39
Сьогодні 07:39
Була пробита легеня, а ногу досі не відчуває: бойовий медик з Луцька мріє піднятись на Говерлу
Сьогодні 07:16
Сьогодні 07:16
Через Дію забронювали вже 76 тисяч працівників
Сьогодні 06:42
Сьогодні 06:42
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.