Mind пропонує дізнатися про декілька найкращих відкриттів із матеріалу на сайті Всесвітнього економічного форуму.
Achalinus zugorum
Новий вид змій, які схожі на веселку, був виявлений майже випадково в лісах Північного В'єтнаму, повідомляє видання The Independent. Змію було знайдено посеред дороги під час спостереження за екологічними ландшафтами. Її відмінними рисами є темні, майже голографічні лусочки, дивні очі та відсутність фоторецепторів.
Знайдена рептилія належить до рідкісної родини змій Achalinus. Змію було названо на честь колишнього доглядача за рептиліями Смітсонівського інституту Джорджа Цуга та його дружини Патрісії.
Rare iridescent snake discovered in Vietnam in the Ha Giang province. The species is part of a rare genus of burrowing snakes that branched from the evolutionary tree earlier than most other groups. The researchers named the new species Achalinus zugorum https://t.co/FS9lc1e84b
— Alfons López Tena (@alfonslopeztena) December 13, 2020
У листопаді дослідники під час експерименту виявили абсолютно новий вид дзьобоподібних китів біля західного узбережжя Мексики, повідомляє видання NBC. Група вчених випадково виявила три невідомі різновиди дзьобоподібних китів поблизу островів Сан-Беніто (поки що це не підтверджено). Вони мають загострені морди та довжину тіла до 16,4 футів (5 м). Незважаючи на те, чи буде підтверджено шляхом проведення ДНК тесту, що це насправді новий вид, відкриття призведе до збільшення чисельності дзьобоподібних китів на нашій планеті до 24.
Саламандра Carolina Sandhills64-й вид саламандри Північної Кароліни щойно був відкритий і названий – саламандра Carolina Sandhills. За інформацією Музею природничих наук Північної Кароліни, ця істота живе в джерелах і невеликих струмках регіону Сендхіллз в Північній Кароліні. Саламандри дуже маленькі і можуть похвалитися сміливим червоним забарвленням.
Cnemaspis Avasabinae
Тварину було знайдено в індійських горах Cхідні Гати на початку 2020 року, повідомляє видання The Hindu. Ящірку було помічено в сухому вічнозеленому лісі під річковим камінням. Вона сірувато-рожевого кольору та має шість темно-коричневих плям розміром менше 2,9 сантиметра.Дияволоока жаба
Хоча й моторошна на вигляд «жаба з диявольськими очима» вважалася вимерлим видом протягом останніх двох десятиліть, її знову додали до великого індексу дикої природи планети Земля після того, як земноводну тварину помітили десь у болівійських Андах під час будівництва гідроелектричної дамби, де мешкали вже зникаючі види, повідомляє видання CNN.
Дияволоокі жаби мають чорне забарвлення та випуклі червоні очі. Певна річ, що вчені раді, що цей вид зміг вижити.
Devil-eyed frog discovered in the Andeshttps://t.co/Ed8FiR4gh7
— Feedpushr feeds. (@feedpushr) December 14, 2020
Дослідницька група NOAA Fisheries research team виявила гребінчастих медуз під назвою duobrachium sparksae під час підводної експедиції ще в 2015 році, але в окремий вид їх виділили в листопаді 2020 року. Більшість гребінчастих медуз мають вісім рядів зубів. Але цей вид має незвичний спосіб пересування. Дослідники порівняли цей спосіб пересування з пересуванням на повітряній кулі.
Новий вид гігантських летючих кускусівГігантські летючі кускуси – це ссавці, схожі на посумів, що мешкають в лісах Східної Австралії та здебільшого харчуються листям евкаліпта, яке росте на верхівках дерев. У цьому році замість одного вчені виявили три різних види тварин, помітивши морфологічні відмінності. Дослідження ДНК в Університеті Джеймса Кука офіційно підтвердило існування трьох видів, які зараз перераховані в дослідженні під назвами Petauroides volans, Petauroides minor та Petauroides armillatus.
Жаба-ліліпут
‘Ecological Swat team’ comprised of scientists from @ConservationOrg & @LaPazAlcaldia scientists has discovered 20 previously unknown species in the misty cloud forests & cascading waterfalls that flank Bolivia’s Zongo valley.
— Conservation Intl (@ConservationOrg) December 14, 2020
Via @guaridan @dpcarrington https://t.co/hAdjBku7BI
Loureedia phoenixiЗа даними видання Science Daily новийм вид павуків під назвою Loureedia phoenixi виявили в Ірані. Він класифікується як оксамитовий павук. Вид відносно відокремлений і дуже барвистий. Він нагадує Джокера – героя Хоакіна Фенікса в однойменній стрічці, в честь якого павука і назвали.
Попа Лангур
Попа Лангур – він же Trachypithecus Popa – має давню історію. Маючи яскраву зовнішність: білі кільця навколо очей, чорні «рукавички», клаптик вовни на голові, мавпочки виглядають дуже симпатичними. Завдяки 100-річному зразку, знайденому в одному з музеїв природознавства, можна було припустити існування цього виду, але в 2020 році вченим вдалося знайти генетичну відповідність фекаліям, виявленим в лісах М'янми. Мавпочки живуть в чотирьох окремих популяціях – в основному на горі Попа. Але їм загрожує серйозна небезпека. Вчені сподіваються, що зможуть відновити їхню популяцію.
A "new" species of primate was discovered in Myanmar, and scientists say it is already facing extinction.
— AJ+ (@ajplus) November 13, 2020
The Popa langur has been around for at least 1M years but is very reclusive. Due to habitat loss by logging and agriculture, there are now just 200-250 left.
📷: Thaung Win pic.twitter.com/zE6GiKxBol
В цьому році вчені знайшли дуже отруйну змію, яку назвали Mountain Fer-De-Lance Viper. Її знайшли в підліску в Андах. На ній червоні, жовті й зелені мітки, а також вона має масивні ікла і ямки, які відчувають тепло і допомагають гадюці полювати на здобич. Навряд чи хтось хотів би натрапити на цю вражаючу, але надто небезпечну рептилію.
Tegula Kusairo YamazakНовий вид їстівних равликів під назвою Tegula Kusairo Yamazak був виявлений в Японії в грудні 2020 року, повідомляє Phys.org. Їхня оболонка буро-зелена, з жовтою або білою нижньою стороною. Зазвичай равлики мешкають в смугах гравію по всій японській прибережній зоні у Внутрішньому морі Сето, затоці Омура в префектурі Нагасакі, затоці Кінко та південній частині Південної Кореї.
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.