USD 41.35 41.65
  • USD 41.35 41.65
  • EUR 41.53 41.70
  • PLN 9.82 10.20
Світ вражає: За 20 хв з Парижа до Амстердама: випробовують поїзд у вакуумі
Hyperloop One вперше провела випробування на тестовій ділянці в умовах вакууму. Експеримент успішно пройшов ще в травні, однак в компанії про це повідомили тільки зараз.

Про це повідомляє PLATFORMA.

Hyperloop – це технологія, яку підприємець Ілон Маск активно просуває з 2013 року. Така транспортна система дозволяє пересуватись на швидкостях до 1,2 тис. км на годину завдяки тому, що рух відбувається в трубі з вакуумом. Через практично відсутній аеродинамічний опір капсули з пасажирами чи вантажем зможуть їздити дуже швидко. Так, наприклад, колектив, що втілює проект в Європі, обіцяє вже у 2021 забезпечити рух між Парижем і Амстердамом за 20 хвилин.



Навесні американська компанія завершила будівництво повноцінної тестової ділянки для вакуумного потягу під Лас-Вегасом. Виявляється, що вже через місяць, 12 травня, Hyperloop провела випробування капсули в умовах повного вакууму на дистанції довжиною 500 метрів. Тести пройшли успішно, однак з невідомих причин представники компанії не повідомляли про це протягом двох місяців.

Тоді спеціальна платформа розігналась до 112 км на годину і пересувалась по трубі приблизно шести секунд. Надалі компанія планує перейти до випробувань на швидкості 400 км на годину.

Крім того, видання The Verge опублікувало фотографії 8,5-метрової транспортної капсули XP-1. Ніяких особливих подробиць про неї невідомо, однак можна припустити, що це прототип справжнього потягу, який для експериментів буде встановлений в трубі для подальших випробувань.



Юрій МАРЧЕНКО
Коментарів: 1
Greta Показати IP 14 Липня 2017 11:54
іввв

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.

Система Orphus