USD 41.50 41.80
  • USD 41.50 41.80
  • EUR 41.58 41.80
  • PLN 10.40 10.70
Світ вражає: Водій інкасаторського авто на слизькій дорозі під Луцьком. ВІДЕО
Водій інкасаторської машини Wolkswagen transporter намагався під час руху виштовхати на узбіччя автівку лучанина, який недостатньо швидко, на його думку, рухався лівою смугою.

Це сталося сьогодні, 7 травня, о 8:40 ранку безпосередньо за кільцем на виїзді з Луцька в напрямку рівного. Оскільки йшов дощ і дорога була слизька, при швидкості 50-60 кілометрів на годину таким маневр міг закінчитись плачевно.

На водія Фольксвагена лучанин написав заяву в поліцію.

Там пояснили, що буде розпочато розслідування відповідно за написаною заявою. Зі слів поліцейського, який приймав заяву, водію загрожує позбавлення прав. Водії спецавтомобілів почуваються вільно на дорозі, адже поліція має на них обмежений вплив на них, і доводиться впливати лише через керівництво.

У цій ситуації єдиним доказом є відео з реєстратора, інакше підтвердити факт порушення було б складно, - запевнив правоохоронець.

«Водії, будьте взаємоввічливі», - закликає лучанин.
Коментарів: 33
Бандера Показати IP 7 Травня 2016 20:45
Зелені п****си,ганяють як навіжені.
Водій до Бандера Показати IP 10 Травня 2016 07:10
Автор, урод який при виїзді з кільця підрізав інкасаторську авто, при перестроюванні він повинен всі авто які рухаються по полосі в яку він хоче перестроітись. За таке ур*ду ще й по голові потрібно було надавати
дідо Показати IP 7 Травня 2016 21:03
Інкасаторські машини постійно порушують правила та хамлять на дорозі. Безпричинно використовують спецсигнали. Це менти на пенсії так розважаються.
Анонім Показати IP 8 Травня 2016 08:57
Люди добрі подивіться спочатку як самі їздите, а тоді дивіться за кімсь...
Пішохід Показати IP 8 Травня 2016 09:09
То просто реакція водія-інкасатора на почуту через вікно пісню про мущину і ламборджину
Анонім Показати IP 8 Травня 2016 09:13
Хто зняв це відео , сам для початку нарушив а тоді шукає крайнього, автор відео якійсь плуг...
Пішохід до Анонім Показати IP 9 Травня 2016 08:37
Автор нічого не порушив а проїхав кільце згідно ПДР а от зел бус скоріше всього з лівого ряду кільця- зїзджав на другорядну чим порушував ПДР . Згідно ПДР вїзджати на кільце можна з любого ряду А ВИЇЗДЖАТИ _ТІЛЬКИ З КРАЙНЬОГО ПРАВОГО - так пишуть правила. Ну звичайно- хто їздить по понятіям зі мною не погодиться ( маю 37 років безаварійного стажу водія) ---- чого і вам бажаю.
Покахонтес Показати IP 8 Травня 2016 09:49
Ніякого грубого порушення не бачу. Так зарас за містом всі ганяють. А от якщо гратися відеореєстратором - пильність втрачається.
Мабуть було так... Показати IP 8 Травня 2016 11:31
Для повноти картини ще потрібно відео з реєстратора інкасаторів, а там буде видно як якийсь олень на кругу вирішив перестроїтись із 100% створенням аварійної ситуації. "Підрізав" фольца а потім соплі пускає.
дідо до Мабуть було так... Показати IP 8 Травня 2016 11:55
Якщо тебе хтось підрізав. то це тобі не дає право порушувати правила та створювати аварійну ситуацію. Це в ментовсько-злодійській моралі " по панятіям" дають атвєтку.
Покахонтес до Мабуть було так... Показати IP 8 Травня 2016 12:07
Це пишуть і знімають йолопи, які взагалі не знають що таке інкасація, чим вона займається і якими керівними документами вона керується. А варто було б перш ніж х.. знімати дізнатись більше...
Про Показати IP 8 Травня 2016 11:34
Мусора не можуть заспокоїтися. Хоча б так помстяться українцям.
марвел Показати IP 8 Травня 2016 11:55
Як ви гадаєте, якщо перед інкасаторською машиною пригальмовує якийсь автомобіль- що думає водій інкасаторськоюї машини? А на рахунок поганяти, то точно не до "Приватовців"- бо в них все контролюється і не в їх інтересах порушувати правила чи етикет на дорозі. І гореводій з жигуля, чи з якої там автівки, у якій він їхав і виклав відео з свого реєстратора не врахував що в інкасаторській машині теж встановлений реєстратор і хай тепер він переживає за свої права, бо там напевне на 100% видно як він їхав перед тим і чи підрізав і чи ще чого не виробляв на дорозі.
Правда тут до марвел Показати IP 8 Травня 2016 14:18
Марвел,цілком з тобою згідний. Автор відео при заїзді на кільце першим підрізає інкасаторів, а отримавши відповідь пускає"жовту"кров.Мало того ,потім з тим відео біжить до поліції бульки пускати. Да,проти масті лоховської магія безсила!!!
Справедливо і чесно Показати IP 8 Травня 2016 16:39
Згідний з вами теж, показав когось як їде, а сам як їхав, де повністю відео... Висновки робляться, коли всі деталі переглянуті, обговорені, обдумані насамперед... А не зняв, показав, видали, - гра на публіку, так виглядає ця ситуація.
Справедливо і чесно Показати IP 8 Травня 2016 16:43
Згідний з вами теж, показав когось як їде, а сам як їхав, де повністю відео... Висновки робляться, коли всі деталі переглянуті, обговорені, обдумані насамперед... А не зняв, показав, видали, - гра на публіку, так виглядає ця ситуація.
Задовбали Показати IP 8 Травня 2016 17:16
Автор ролика нікого не підрізав . При виїзді з кільця з крайньої правої смуги можна займати як і праву так і ліву смугу при зїзді на другорядну. Водій інкасатор мав пропустити авто яке було справа ві нього . ВЧІТЬ ПРАВИЛА ПАНОВЕ
Sender до Задовбали Показати IP 8 Травня 2016 19:55
Ти су... крім правил є ще повага і водійській етикет... Таке враження що крім інкасаторів ні хто не порушує... ти не думав що там могла бути вєбіна чи асфальтовий наплив... Га я тебе аитаю?
дідо до Sender Показати IP 8 Травня 2016 21:14
на дорогах є тільки правила, а не мораль.бо мораль у всіх різна. Інкасаторами працюють не самі слівки суспільства, це як охоронець в супермаркеті.
Sender до дідо Показати IP 9 Травня 2016 03:27
Судячи з того що ти з 2011 року сидиш в компі і настрочив більше 1000 коментів в різні рубрики. Можу сказати що ти овощ.. найди роботу і буде тобі счастя...Ти знаєш якій відбір в інкасацію...? бісиш скме.... Вмієте за компом строчити і гандосити всіх.
троль до Задовбали Показати IP 8 Травня 2016 21:08
Не підрізав? Западло було прокотитись за маршруткою? Кому сигналять на 20 секунді?
g до Задовбали Показати IP 12 Травня 2016 08:58
Вчи ти правила, вын був ближе до центру осі. Запитай у тих хто попадав в ДТП коли думав як ти, і як вийшло потім.
Sender Показати IP 8 Травня 2016 19:37
Почитав.Зробив висновок "ЗАДОВБАЛИ" це ти той самий водій оператор порушник... Тебе що Приват обідив чи ти на інкасаторів злий. Маєш якийсь комплекс? Питання до тебе одне. Якщо не хоч бути дріщом розкажи правду як було і виклади відео з самого мочатку виїзду твого авто на кільце. І закриєм ці пустословні звинуватчення..
Оце новина!!! Показати IP 8 Травня 2016 22:09
Скільки активності в лайках. Відчувається, що новина "зацепила"... Водіть чемно)))
марвел Показати IP 8 Травня 2016 22:21
Хтось там сказав-" Вчіть правила" а дзеркала хіба відмінили дивиьись!?? Тим більше сам підрізав інкасаторів і всяку галіматью несе За*рот галімий!
Зеркало до марвел Показати IP 9 Травня 2016 07:38
Це точно понапридумували тих правил і ше вчи їх їздити тре по понятіях і по зеркалах і ніхто нікому не буде фафакати
алла Показати IP 9 Травня 2016 22:40
Який банк такі і інкасатори
5.45 Показати IP 10 Травня 2016 01:09
Не варто водію з vw розкидатись образами під різними ніками, лайкаючи свою ж маячню. Залежно від розвитку подій ця ситуація може закінчитись плачевно для нього.
марвел до 5.45 Показати IP 10 Травня 2016 11:18
Кожен судить по собі)- не всі такі, як ви гадаєте. Просто більшість тих хто тут пише абсолютно незнає і не в курсі вимог до водія інк.машини і ці вимоги не лише до водіїв "Привата" а і інших водіїв інш. банків. І даже звичайна людина- не водій, зрозуміє що той хто виклав відео- щось накосячив і як сцикун вирішив, що кращий спосіб захисту- напад, шкода що на дорогах трапляються " чоловіки в спідницях"
5.45 Показати IP 10 Травня 2016 12:06
Як зазначалося вище, інкасатори це в основновному б/у менти-невдахи з комплексом неповноцінності та непотрібності, але з елементами агресії. Що й підтвердила дана ситуація і коментарі водія vw.
лучани Показати IP 10 Травня 2016 13:56
Люди добрі, які можуть бути дискусії. На відео чітко видно, що інкасатори порушили правила. Нехай у суді доказують, щоб забрати свої права.
АСАВ Показати IP 10 Травня 2016 14:15
Не повинна людина зі зброєю, за кермом спецавтомобіля себе поводити таким чином. Звільнять петушка і права відбуруть. Замінять на достойного. Автор відео-кремень, видно що міг і хотів, але втримався. Черканіть про фіналочку, цікаво.
ха-ха Показати IP 10 Травня 2016 15:59
«Водії, будьте взаємоввічливі», - закликає лучанин....і показує свою вічливість, як мінімум в трьох єпізодах...