USD 41.30 41.80
  • USD 41.30 41.80
  • EUR 41.30 41.80
  • PLN 10.40 10.65
Світ вражає: Вечірка в нічному клубі Луцька. ФОТОРЕПОРТАЖ
Луцьк відпочиває у нічному клубі.

Фото з танцювальною вечірки опублікували на публічній сторінці клубу в мережі Вконтакте.
Коментарів: 12
Mike Показати IP 15 Квітня 2014 12:12
Нормальні новини закінчилися?
Вільна Волинь Показати IP 15 Квітня 2014 13:01
"Кому війна, а кому мати рІдна!" В державі хтозна що робиться, Страстний тиждень Великого Посту, а в них - паті...
Максим Показати IP 15 Квітня 2014 14:21
А це мабуть через те, що Версаль на Паску відкривається :) , от вони й ламають голову як людей втримати :)
Лучанин до Максим Показати IP 15 Квітня 2014 15:08
100 % правда!!!!
Cola Показати IP 15 Квітня 2014 15:32
В нашій країні 23 роки "хтозна що робиться"...... вибір кожного: сидіти в новинах цілодобово, постити, чи ходити на паті.... не суди і несудимим будеш!
Вільна Волинь до Cola Показати IP 15 Квітня 2014 19:04
Ага... Відвідування паті одразу в житті і в державі все змінить.
Cola до Вільна Волинь Показати IP 16 Квітня 2014 09:56
ну на майдані у Києві дотанцювались.. прийшли зміни )).... можливо і Вам варто відвідати після ПОСТУ паті і у вашому житті будуть зміни... варто спробувати))
віталій Показати IP 15 Квітня 2014 18:54
дійсно це все має закінчитися!!!!!! не можна так робити ще в піст! БОЖЕ дай розум цим безтолковим двачатам і хлопцям. ВЛАДА ви хоч щось робите? для чого дозволяти таку розпусту? це для дурачків чи дівчаток з села?
Cola до віталій Показати IP 16 Квітня 2014 10:07
В чому розпуста?? І що Ви маєте проти дівчат з села?... вже не раз читаю коментарі.. .що все "село" ..."люди з села"... дівчата з села" ....може цим людям і не дихати в цьому Луцьку.. бо вони не місцеві ?!..... В цій країні не прийдуть зміни по одній простій причині... що всі злі і незадоволені... Віталій, Ви не село??? батьки звідки... бабо і дідо звідки.. родичі де?? впевнена, що село є і у вашій родині!!! Наприклад в мене немає села ..і мені дуже шкода, що я ніколи на канікулах не їхала.. туди.. куди їхали всі мої друзі...у СЕЛО....
ага до віталій Показати IP 16 Квітня 2014 14:54
не всі такі віруючі як ви. і навязувати таке всім не потрібно.
відповідь до віталій Показати IP 16 Квітня 2014 22:15
не тількі побачів дівчат,ще бачу податкових инспекторів