USD 41.50 41.95
  • USD 41.50 41.95
  • EUR 41.65 42.00
  • PLN 10.50 10.70
Світ вражає: Вчені відкрили майже 600 високошвидкісних зірок
Китайські вчені за допомогою телескопа LAMOST (Large Sky Area Multi-Object Fiber Spectroscopic Telescope), відомого також як телескоп Го Шоуцзін, на честь китайського астронома XIII століття, і Європейського орбітального телескопа GAIA, відкрили 591 високошвидкісну зірку.

Про це повідомило Китайське державне інформаційне агентство «Сіньхуа», передає 24 канал.

Інформація про відкриття була опублікована в онлайн-версії наукового журналу The Astrophysical Journal Supplement Series.

Високошвидкісні зірки отримали свою назву через величезну просторову швидкість. Вони можуть навіть подолати гравітаційні обмеження і покинути свою галактику. Серед відкритих зірок 43 можуть в майбутньому вилетіти в міжгалактичний простір.

Як зазначили Лі Іньбі з Державної астрономічної обсерваторії Китайської академії наук і один з авторів дослідження, з моменту відкриття першої подібної зірки у 2005 році вченими було відкрито понад 550 таких космічних об’єктів. Завдяки новому відкриттю китайських вчених число відомих людству космічних об’єктів цього класу перевищило 1000.

«Після аналізу хімічних і кінематичних властивостей 591 високошвидкісної зірки вчені прийшли до висновку, що вони являють собою зірки внутрішнього гало. Їх низька металічність вказує на те, що основна частина зоряного гало утворилася в результаті злиття і розпаду карликових галактик», – повідомив учасник дослідницької групи NAOC професор Чжао Ганг.

Високошвидкісні зірки можуть допомогти глибше зрозуміти ряд важливих питань, пов’язаних з галактичною наукою, таких як середовище навколо чорних дір і структура Чумацького Шляху.
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.

Система Orphus