Світ вражає: В Україні знайшли рецепт пива початку ХХ століття
Мешканець Івано-Франківської області Василь Фіцак відшукав у архівах газети «Голос Калуша» рецепт пива 100-річної давнини.
«У газеті «Голос Калуша» 1919 року подано рецепт домашнього пива. Отже, варто спробувати», – підписав Василь фотографію, яку він виклав на своїй сторінці у Facebook.
У рецепті пропонується взяти 250 грам ячменю спаленого як кава (вочевидь, обсмаженого) на 200 грам цукру, жменю хмелю і 8 літрів води. Варити все разом годину, потім дати вистигнути.
Розвести в холодній воді 50 грам дріжджів і влити їх у охолоджений ячмінний відвар. Все добре перемішати закрити щільною кришкою та залишити на 6-7 годин. Після цього необхідно процідити відвар, розлити в чисті пляшки і добре закупорити кришками.
«У газеті «Голос Калуша» 1919 року подано рецепт домашнього пива. Отже, варто спробувати», – підписав Василь фотографію, яку він виклав на своїй сторінці у Facebook.
У рецепті пропонується взяти 250 грам ячменю спаленого як кава (вочевидь, обсмаженого) на 200 грам цукру, жменю хмелю і 8 літрів води. Варити все разом годину, потім дати вистигнути.
Розвести в холодній воді 50 грам дріжджів і влити їх у охолоджений ячмінний відвар. Все добре перемішати закрити щільною кришкою та залишити на 6-7 годин. Після цього необхідно процідити відвар, розлити в чисті пляшки і добре закупорити кришками.
Коментарів: 0
НАТО призначив спецпредставника в Україні
Сьогодні 16:10
Сьогодні 16:10
На Волині через негоду дерево впало на житловий будинок
Сьогодні 15:53
Сьогодні 15:53
95 українських захисників звільнені з російського полону
Сьогодні 15:20
Сьогодні 15:20
У Луцьку п'яного водія патрульним довелося ловити. Відео
Сьогодні 15:04
Сьогодні 15:04
Литва забороняє в'їзд легковиків на білоруських номерах
Сьогодні 14:30
Сьогодні 14:30
За добу шахраї видурили у волинян майже 80 тисяч гривень
Сьогодні 14:14
Сьогодні 14:14
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.