Світ вражає: В Італії виявили село на дні озера. Фото
![](/resize/300x199/r/files/messages/10009/2624567.jpg)
В Італії на дні озера виявили затоплене село Курон, яке пробуло під водою понад 70 років. Про це повідомляє ВВС News.
Відзначається, що штучне озеро Резія осушили на час ремонтних робіт і на його дні виявили понад 160 будинків. Воно міститься в Південному Тіролі, альпійському регіоні, що межує з Австрією і Швейцарією.
Село, яке перебувало в місці злиття двох природних озер, затопили ще в 1950 році, щоб збудувати дамбу для електростанції в Глоренці. Її жителів переселили.Про населений пункт нагадував тільки шпиль церкви, побудованої в XIV столітті, який височів у центрі водойми.
Місце стало особливо популярним у туристів. Взимку вони приїжджають, щоб пройтися по льоду до дзвіниці.
Історія села надихнула Netflix на зйомки хоррор-серіалу Затоплене місто.
Відзначається, що штучне озеро Резія осушили на час ремонтних робіт і на його дні виявили понад 160 будинків. Воно міститься в Південному Тіролі, альпійському регіоні, що межує з Австрією і Швейцарією.
Село, яке перебувало в місці злиття двох природних озер, затопили ще в 1950 році, щоб збудувати дамбу для електростанції в Глоренці. Її жителів переселили.Про населений пункт нагадував тільки шпиль церкви, побудованої в XIV столітті, який височів у центрі водойми.
Місце стало особливо популярним у туристів. Взимку вони приїжджають, щоб пройтися по льоду до дзвіниці.
Історія села надихнула Netflix на зйомки хоррор-серіалу Затоплене місто.
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У волинському музеї з'явилася ікона з фольги
Сьогодні 10:21
Сьогодні 10:21
Поблизу Луцька трапилася ДТП, є постраждалі
Сьогодні 09:16
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 09:16
На війні загинув військовий з Волині Ярослав Руднік
Сьогодні 08:59
Сьогодні 08:59
На Камінь-Каширщині блискавка влучила в господарську будівлю
Сьогодні 08:42
Сьогодні 08:42
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.