USD 41.60 41.90
  • USD 41.60 41.90
  • EUR 41.50 42.00
  • PLN 10.50 10.70
Світ вражає: В Антарктиці встановили першу сонячну станцію: фото
В Антарктиці з’явилася перша сонячна електростанція потужністю 30 кВт.

СЕС, яка складається з 105 сонячних батарей німецького виробника Aleo Solar GmbH, встановили на австралійській станції «Кейсі», інформує Fi.Новини.

Три Інвертори Fronius перетворюють постійний струм (DC) в змінний струм 240 В (AC).

За прогнозами, виробленої електроенергії вистачатиме, аби покривати близько 10% енергопотреб антарктичної станції протягом року.

За словами директора Австралійського антарктичного відділу у Департаменті навколишнього середовища та енергетики Кіма Еллісона, сонячна електростанція сприяє зменшенню залежності антарктичній станції від дизельних генераторів, дозволить зменшити витрати на паливо і викиди шкідливих речовин.

Аби встановити сонячні панелі під потрібним кутом, знадобилося два місяці.



«Команда з шести осіб боролася зі складними умовами під час монтажу, – розповідає начальник відділу інженерних послуг Кейсі Дорін Маккарді. Поряд з хуртовинами, температура повітря досягала мінус семи градусів за Цельсієм, через холод нам довелося використовувати грілки для рук, щоб встановити маленькі і незручні кронштейни і гвинти».

Планується підключити панелі до системи зберігання акумуляторів і з’ясувати, чи можна використовувати сонячну енергію на інших антарктичних станціях Австралії.

«Як тільки сонячна система запрацює, ми зможемо проаналізувати її роботу як частину енергосистеми станції, – сказав Кім Еллісон, – Ми зможемо подивитися, як зробити технологію більш корисною у майбутньому».

Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.

Система Orphus