Світ вражає: В Амстердамі з’явився годинник із людиною всередині
![](/resize/300x192/r/files/messages/5322/schiphol-clock-614x395.png)
Ідея живого циферблата належить голландському дизайнерові Маартену Баасу.
Годинник із людиною всередині – один з арт-об'єктів серії робіт Бааса «Реальний час». Вони висять в аеропорту Схіпхол в Амстердамі, інформує Вокруг Света.
Але не дайте себе обдурити: всередині гігантського ящика з прозорими стінами ніхто не сидить. Це всього лише дуже правдоподібна ілюзія. На яку, судячи з роликів у соцмережах, купилося безліч пасажирів.
Дивлячись на годинник, здається ніби кожну хвилину хтось стирає і заново малює стрілки. Насправді, це 12-годинне відео, яке відтворюється по колу. Благо годинник показує реальний час, інакше пасажири постійно запізнювалися б на свій рейс. Хоча тут і так можна задивитися.
Годинник із людиною всередині – один з арт-об'єктів серії робіт Бааса «Реальний час». Вони висять в аеропорту Схіпхол в Амстердамі, інформує Вокруг Света.
Але не дайте себе обдурити: всередині гігантського ящика з прозорими стінами ніхто не сидить. Це всього лише дуже правдоподібна ілюзія. На яку, судячи з роликів у соцмережах, купилося безліч пасажирів.
Дивлячись на годинник, здається ніби кожну хвилину хтось стирає і заново малює стрілки. Насправді, це 12-годинне відео, яке відтворюється по колу. Благо годинник показує реальний час, інакше пасажири постійно запізнювалися б на свій рейс. Хоча тут і так можна задивитися.
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
На Волині попрощалися з військовим Василем Логвинюком
Сьогодні 14:28
Сьогодні 14:28
Зупинилося серце військового з Волині Ігоря Боцька
Сьогодні 13:01
Сьогодні 13:01
Монастир тринітаріїв у Луцьку на старих зображеннях
Сьогодні 12:03
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 12:03
Ковельську екстренку відремонтують за 14 мільйонів![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:08
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:08
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.