USD 41.60 41.90
  • USD 41.60 41.90
  • EUR 41.50 42.00
  • PLN 10.50 10.70
Світ вражає: CamTouch: українець розробив унікальну технологію, яка перетворює будь-яку поверхню на сенсорну
Як зробити уроки цікавішими? CamTouch! Саме цей інструмент покликаний допомогти учителю на занятті зробити інтерактив простим у використанні і доступним для кожного навчального закладу.

Створив його Андрій Коноваленко – юний геній-винахідник із Луганщини.

Ідея зародилася в голові хлопця, ще коли він і сам навчався у 10 класі гімназії свого рідного тоді ще Стаханова. Каже, просто захотів перевести усі свої конспекти в електронний вигляд, щоб якось їх систематизувати і легше працювати з ними. У нагоді саме стало його захоплення програмуванням.

Винахід українця привернув увагу навіть Microsoft

Технологія працює за допомогою комп'ютера, проектора, веб-камери та лазерної указки. На основі написаної Андрієм програми камера відстежує рухи стилуса, який ковзає по уявній дошці і синхронізує його з монітором комп'ютера. Таким чином управляти картинкою можна фактично на будь-якій поверхні, проектуючи зображення чи то на спеціальний екран, чи то просто на стіну.

Схожі рішення існують на ринку давно, однак винахід Андрія Коноваленка має свої переваги. Насамперед, він обійдеться в рази дешевше за звичні мультимедійні дошки.


Його простота і практичність привернули увагу на конкурсі Microsoft. Андрій зі своїм проектом переміг у національному етапі та представляв Україну в фіналі Imagine Cup у 2013-му.

Від аматорства до виробництва

Зі своїм винаходом цей "стаханівець"- новатор пройшов шлях від створення шкільного аматорського проекту до запуску його у виробництво і поставок у навчальні заклади України і навіть за кордон.



У свої 20 років Андрій не уявляє свого життя без програмування і щиро вірить у перспективи України.

Головне, за його словами, робити те, що любиш, і бачити перед собою чітку ціль.

Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.

Система Orphus