Світ вражає: У Житомирі знайшли 300-метровий дерев’яний трубопровід початку минулого століття
![](/resize/300x171/r/files/messages/10861/630_360_1642494090-830.jpg)
У Житомирі працівники комунального підприємства «Житомирводоканал» під час ремонту виявили дерев’яний трубопровід, що датується початком ХХ ст.
Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомляє «Житомирводоканал».
«Вчора наші працівники, виконуючи роботи на провулку Пивоварному, 3, виявили унікальну знахідку – дерев’яний трубопровід протяжністю орієнтовно 300 м, який датується початком ХХ століття», – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що виявлена каналізаційна мережа перебуває у хорошому стані. Вона збереглася завдяки тому, що дерев’яні труби не контактували з повітрям. Ця каналізація свого часу належала ковбасному цеху, який діяв у провулку.
За інформацією водоканалу, це не перша така знахідка в місті. Чотири роки тому на дерев’яний трубопровід натрапили під час ліквідації каналізаційного затору на вулиці Фещенка-Чопівського.
Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомляє «Житомирводоканал».
«Вчора наші працівники, виконуючи роботи на провулку Пивоварному, 3, виявили унікальну знахідку – дерев’яний трубопровід протяжністю орієнтовно 300 м, який датується початком ХХ століття», – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що виявлена каналізаційна мережа перебуває у хорошому стані. Вона збереглася завдяки тому, що дерев’яні труби не контактували з повітрям. Ця каналізація свого часу належала ковбасному цеху, який діяв у провулку.
За інформацією водоканалу, це не перша така знахідка в місті. Чотири роки тому на дерев’яний трубопровід натрапили під час ліквідації каналізаційного затору на вулиці Фещенка-Чопівського.
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Ковелі влаштували дозвілля для дружин загиблих військових
Сьогодні 16:46
Сьогодні 16:46
У Боголюбах оновили дитячий майданчик
Сьогодні 16:14
Сьогодні 16:14
Мобілізація в Україні: що зміниться з 17 липня і які санкції передбачені для «ухилянтів»
Сьогодні 15:57
Сьогодні 15:57
Українська розвідка разом із кіберволонтерами атакувала майже сотню російських веб-ресурсів
Сьогодні 15:40
Сьогодні 15:40
Волинянина, який кинув гранату в двох людей, взяли під варту
Сьогодні 15:23
Сьогодні 15:23
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.