USD 41.60 41.90
  • USD 41.60 41.90
  • EUR 41.50 42.00
  • PLN 10.50 10.70
Світ вражає: У США створили назальний спрей від депресії
У США компанія Johnson & Johnson створила назальний спрей проти депресії, який починає діяти вже за кілька годин після застосування.

Такий антидепресант вперше за 30 років отримав схвалення Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA). Спрей від депресії буде випускатися під назвою Spravato.

Минулого місяця 14 із 16 членів консультативної групи Управління з якості схвалили спрей, але остаточне рішення опублікували лише зараз, повідомляє Ракурс.

В основі унікального засобу лежить ескетамін, який чинить на хворих депресією знеболювальний і анестетичний ефект. Аби застосувати антидепресант, необхідно лише розпорошити його в носі.

За кілька годин пацієнт помітить значне поліпшення настрою. Для порівняння, щоб досягти подібного ефекту за допомогою інших ліків, знадобиться кілька тижнів.

Ескетамін пригнічує роботу нейронів і знижує суїцидальні нахили у період клінічної депресії. Однак, у цього диво-засобу є велика кількість побічних ефектів: підвищення кров’яного тиску, млявість, запаморочення, та зниження чутливості.

Скористатися спреєм можна буде в сертифікованих клініках, а один прийом засобу обійдеться майже в 900 дол. У рамках лікування препарат потрібно приймати двічі на тиждень упродовж місяця.

Відзначимо, що біологи американського університету встановили, що у хворих на депресію знижений ацетил-L-карнітин.

На основі цього відкриття дослідники планують створити новий антидепресант.

Раніше повідомлялося, що однією з причин розвитку депресії у жінок є занадто довгий робочий тиждень.
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.

Система Orphus