Світ вражає: У Лондоні відкрили виставку автопортретів, які намалював робот. Відео
![](/resize/300x157/r/files/messages/10007/649cc49ea030d8b56deef273419f74a8.jpeg)
Унікальна художня виставка відкрилася в Лондоні: серія автопортретів, намальованих роботом. Їх авторку можна легко сплутати з жінкою.
Про кіберпанк, який вже настав і кидає виклик сучасному мистецтву, розповіли у сюжеті ТСН.
Її назвали на честь Ади Лавлес – британської математички, першої в історії комп’ютерної програмістки. Робот дуже схожий на жінку.
Над створенням Ади працювала команда інженерів з Оксфорда, а ще студенти з Лідса, які спроєктували їй творчі руки. Вона першою з механічних створінь змогла змальовувати предмети в полі зору. Алгоритми налаштовані таким чином, що кожен ескіз Ади, унікальний.
Виставка «Портрет Робота» триватиме в Лондоні до кінця літа. Якщо коронавірусні обмеження послаблять, то познайомитися з нею зможуть не тільки британці.
Про кіберпанк, який вже настав і кидає виклик сучасному мистецтву, розповіли у сюжеті ТСН.
Її назвали на честь Ади Лавлес – британської математички, першої в історії комп’ютерної програмістки. Робот дуже схожий на жінку.
Над створенням Ади працювала команда інженерів з Оксфорда, а ще студенти з Лідса, які спроєктували їй творчі руки. Вона першою з механічних створінь змогла змальовувати предмети в полі зору. Алгоритми налаштовані таким чином, що кожен ескіз Ади, унікальний.
Виставка «Портрет Робота» триватиме в Лондоні до кінця літа. Якщо коронавірусні обмеження послаблять, то познайомитися з нею зможуть не тільки британці.
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У волинському музеї з'явилася ікона з фольги
Сьогодні 10:21
Сьогодні 10:21
Поблизу Луцька трапилася ДТП, є постраждалі
Сьогодні 09:16
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 09:16
На війні загинув військовий з Волині Ярослав Руднік
Сьогодні 08:59
Сьогодні 08:59
На Камінь-Каширщині блискавка влучила в господарську будівлю
Сьогодні 08:42
Сьогодні 08:42
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.