USD 41.60 41.80
  • USD 41.60 41.80
  • EUR 41.60 41.80
  • PLN 10.00 10.20
Світ вражає: У Китаї збудують реактор «штучне Сонце»
У Китаї до кінця року завершать будівництво реактора HL-2M Tokamak, також відомого як «штучне Сонце».

Про це повідомляє Globaltimes з посиланням на китайську національну ядерну корпорацію.

Під час Китайської народної консультативно-політичної конференції було оголошено, що інженери завершать будівництво реактора HL-2M у 2019 році.

Головне завдання Tokamak – досягти іонної температури у більш 100 млн градусів Цельсія для імітації природних процесів ядерного синтезу на Сонці. Прийнято вважати, що температура сонячного ядра складає 15 млн Цельсія, тому реактор буде в 7 разів гарячіше за Сонце. У той же час, інженери повинні вирішити проблему підтримки такого синтезу в обмеженому просторі на тривалий термін.

Розробка реактора HL-2M Tokamak планується в рамках проекту Міжнародного експериментального термоядерного реактора (ITER), в який входять Китай, Росія, США, Індія, Південна Корея, Казахстан, Японія і Європейський Союз.
Коментарів: 3
Правдоруб Показати IP 16 Березня 2019 17:19
Справа в тому що конструктори даних реакторів навіть не намагаються повторити конструкцію створену природою - Сонце, тому аппарати типу ТОКАМАК не дадуть заданої температури та реакції злиття ядер в наслідок того що реактивна зона буде знаходитись не в "еффективній" точці а в протягнутій зоні реакції.
факт Показати IP 16 Березня 2019 21:37
Питання:"Для чого?" Спалити Землю?
Майстер Показати IP 18 Березня 2019 11:33
Споживання енергії для вироблення магнітного поля перевищить кількість виробленої енергії даними типами котла, ми ще не вмієм напряму перетворювати ен.синтезу в ел.енерг. на відміну від реакторів розпаду де все зрозуміло і фізично можливо.

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.

Система Orphus