USD 41.30 41.70
  • USD 41.30 41.70
  • EUR 41.55 41.70
  • PLN 9.90 10.15
Світ вражає: У Бразилії поліція вилучила скелет птерозавра в ідеальному стані. Фото
Птерозаври – це не динозаври, а окремий ряд літаючих плазунів. Через тонкі та легкі кістки, знайти гарно збережений скелет «літунів» досить тяжко.

Та у Бразилії сталася прямо таки неймовірна історія, коли поліція «накрила» контрабандистів й конфіскувала понад 3 тисячі викопних решток давніх тварин, інформує 24 канал.

Рейд в гавані São Paulo’s Santos відбувся ще у 2013 році. Науковці з того часу розбирають безліч зразків, які конфіскувала поліція у контрабандистів. Скам’янілі залишки птерозавра виявилися в ідеальному стані. Але злочинці розрізали їх на шість частин. Ймовірно, так їх зручніше було перевозити. Та палеонтологи змогли відновити їх, щоб краще дослідити давнього летючого плазуна.
 Понівечені злочинцями та відновлені науковцями залишки птерозавра
Понівечені злочинцями та відновлені науковцями залишки птерозавра

Що відомо про знайдені залишки

Палеонтологи класифікували знайдений скелет птерозавра як Tupandactylus navigans з роду Tupandactylus.

Цих «птахів» характеризував їх великий гребінь на голові та щелепи без зубів. Цілком ймовірно, що тварини не були здатні на далекі перельоти саме через важкий гребінь на голові.

Науковці говорять, що ці птерозаври є найбільш численним таксоном птерозаврів у Бразилії. Жили тварини близько 100 – 113 мільйонів років тому, коли на землі був ранній крейдовий період (альбський ярус).

Знахідку поліції робить унікальним ще й те, що подекуди біля кісток залишилися цілими м’які тканини. Це дає унікальну можливість дослідити давню тварину з нечуваною точністю.
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.

Система Orphus