Світ вражає: Сильний шторм зрушив до Ніагарського водоспаду баржу, яка застрягла на скелях понад століття тому. Відео
Сильний шторм на річці Ніагара зсунув на 50 метрів униз за течією баржу, яка сіла на скелі в 1918 році.
Про це повідомляє theБабель.
20-метрова баржа сіла на мілину на канадській ділянці приблизно за 600 метрів від водоспаду «Підкова» і пролежала там нерухомо понад 100 років, ставши місцевою памʼяткою.
Баржа затонула під час проведення днопоглиблювальних робіт. Її затопили двоє робітників, які перебували на ній у момент дрейфовки. 51-річний Густав Лофберг і 53-річний Джеймс Гаріс встигли затопити нижні відсіки, зупинивши баржу на мілині й не давши їй упасти з водоспаду.
Про це повідомляє theБабель.
20-метрова баржа сіла на мілину на канадській ділянці приблизно за 600 метрів від водоспаду «Підкова» і пролежала там нерухомо понад 100 років, ставши місцевою памʼяткою.
Баржа затонула під час проведення днопоглиблювальних робіт. Її затопили двоє робітників, які перебували на ній у момент дрейфовки. 51-річний Густав Лофберг і 53-річний Джеймс Гаріс встигли затопити нижні відсіки, зупинивши баржу на мілині й не давши їй упасти з водоспаду.
The severe weather conditions experienced yesterday have caused the iron scow, which has remained lodged in the powerful upper rapids above the Falls for over a century, to shift significantly from its position.
— Niagara Parks (@NiagaraParks) November 1, 2019
History of the Iron Scow Rescue: https://t.co/9Pehx8dabS pic.twitter.com/AG4nfLrzXx
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Німеччина прийняла на лікування дітей з «Охматдиту»
Сьогодні 09:20
Сьогодні 09:20
«Тепер квіти мені дарують доньки», – дружина загиблого на війні тренера з Луцька Романа Гаврилюка
Сьогодні 09:03
Сьогодні 09:03
Три місяці нерестової заборони на Волині: шкоди – майже на 800 тисяч, штрафів – на 9 тисяч
Сьогодні 08:12
Сьогодні 08:12
75% українців хочуть закриті кордони з Росією
Сьогодні 07:44
Сьогодні 07:44
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.