USD 41.30 41.80
  • USD 41.30 41.80
  • EUR 41.30 41.80
  • PLN 10.40 10.65
Світ вражає: Путіна спіймали на інсценовці «випадкових» зустрічей з народом. ФОТО
Сталося те, про що давно підозрювали: президента РФ Володимира Путіна висміяли за інсценовані "випадкові" зустрічі з "простими" людьми.
Коментарів: 10
дідо Показати IP 8 Січня 2017 13:38
Фашистський карлик.
Смішно Показати IP 8 Січня 2017 13:52
Точка зору редакції Інформаційного агентства Волинські Новини може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує роль носія. Журналісти-трусішкі))))
Смішно Показати IP 8 Січня 2017 13:57
Якщо інформація недостовірна - її поважні медіа не друкують. Якщо друкують - значить згідні з опублікованим!
Олександр Показати IP 8 Січня 2017 17:26
Це фото поїздок Путіна до рибаків) він до них раз поїхав, а зараз в новині так і говориться що він знов поїхав до ТИХ САМИХ рибаків). то воно і зрозуміло що лиця одні й ті ж самі, навпаки мало б бути дивно якби лиця змінились.
Андрей до Олександр Показати IP 8 Січня 2017 20:14
Ахах,ты че дурак?
Андрій Показати IP 8 Січня 2017 20:15
Які рибакі,є 4 фото і на тих фото всі люди ті самі,телепень!!!
Петро Показати IP 8 Січня 2017 21:12
А ви думаєте Вальцман не має таких людей? Все вони правильно роблять. Безпека!
Анонім Показати IP 11 Січня 2017 00:13
росією давно керує не путін. Такою є_б*_лою одній людині керувати нереально. Реальні керманичі -ФСБ/КГБ-шна кліка, що експлуатує образ доброго царя. Для України - нічого доброго, тому що знайдуть новий образ, коли старий геть протухне і будуть двигати ті ж самі ідеї. Якщо ошукані россіяни не вибрикнуть, то нам і світові ще довго терпіти всілякі війни. Та порятунок є - ні влада, ні громадяни не повинні бути продажними, або ж ми не повинні вибирати продажних (пробачте я ідеаліст). Ви вдумайтесь, ми гинемо на своїй землі, щоб ці падли далі могли протриматися при владі. А наша влада... далі обіцяє безвіз! (це повний пи_з_дець)
Анонім Показати IP 11 Січня 2017 00:30
То тєатр.. абсурда! Но, повірте в нас трішки краще. Ні, реально - бояру в нас не п'ють; - рабів у нас нема (1,2 млн в РФ); - царя в нас нема (шоколадний не рахується); - на мітинги "виходь - не хочу"; - ми почали розуміти. щоб щось досягнути- тре об'єднуватися; - всі не розуміють для чого нам бзвіз; - тільки деякі почали підозрювати, що якщо продаватися на виборах - то гречка швидко закінчується, а Б__л*дс_тво залишається; - і якого х*ра сусідська курка засунулася на мій город- насеру під хатою! Завіса. Вивіска: Ми любимо Україну!!!!!
саня Показати IP 11 Січня 2017 17:06
одного серед них я знаю........