USD 41.60 41.90
  • USD 41.60 41.90
  • EUR 41.50 42.00
  • PLN 10.50 10.70
Світ вражає: Пролежати в ліжку 60 днів за 19 тисяч доларів: NASA шукає тих, кому це вдасться
NASA спільно з Європейським центром управління космічними польотами набирає жінок-добровольців, які готові провести 60 днів лежачи у ліжку.

Нагорода за цей експеримент – близько 19 тисяч доларів.

Учені хочуть детальніше вивчити, як стан невагомості впливає на людський організм. На Землі це найпростіше зробити за допомогою постільного режиму, повідомляє Gazeta.ua.

«До недавнього часу можливості жінок для участі у таких дослідженнях були обмежені. Тому ми ще багато чого не знаємо про адаптацію людського тіла до екстремальних умов. Приєднайтесь до нас і допоможіть розглянути цю проблему всебічно!» – каже Джесіка Лі, заступник керівника проекту.

З вересня по листопад 2019 року добровольці все будуть робити лежачи, включаючи прийом їжі і душу.

«Це чудова можливість подивитися серіали, прочитати книги та пройти онлайн-курси, на які раніше у вас не вистачало часу», – кажуть організатори.

Лежати доведеться під невеликим нахилом, так, що ноги завжди будуть перебувати трохи вище голови, що буде спричиняти відтік крові від кінцівок. Кожен день учасниці проводитимуть по півгодини у спеціальній центрифузі зі штучною гравітацією, щоб відкинути кров назад до ніг.



Команда дієтологів розробить для добровольців спеціальний раціон, щоб до кінця програми вони не набрали вагу. Після двох місяців у положенні лежачи всім учасницям забезпечать місяць реабілітації.

Експеримент буде проходити у німецькому аерокосмічному центрі в Кельні. Всі охочі від 24 до 55 років можуть подати заявку.
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.

Система Orphus