USD 41.30 41.70
  • USD 41.30 41.70
  • EUR 41.55 41.70
  • PLN 9.90 10.10
Світ вражає: Про що вони муркочуть: створено перекладач із котячої «мови»
24 Листопада 2020 11:20
0
За допомогою технології машинного навчання Хав’єр Санчес розробив програму, яка переводить нявкання котів на зрозумілу людині мову.

Про це повідомляє BBC.

Програма MeowTalk слухає звуки, які видають коти, і пропонує переклад на людську мову. Програма класифікує «мову» кота в 10 різних категоріях, універсальних для всіх порід. Цікаво, що користувач може «навчати» застосунок, задаючи значення для певних звуків, у яких господар впевнений.

Як зазначає Санчес, програма допоможе налаштувати комунікацію між домашніми тваринамимй господарем, адже тепер ви точно будете знати, коли «няв» означає «нагодуй мене», а коли «мені боляче».
Для Санчеса це не перший досвід роботи з голосовими помічниками, до цього він займався розробкою Alexa в Amazon.

«Я деякий час працював в команді машинного навчання Alexa. І я знаю, як розробники Alexa навчають свої моделі. Тож я подумав, що можна зробити щось подібне у вигляді застосунка, тільки з котами».

Після того як Санчесу прийшла ця ідея, він розповів про неї управлінню Akvelon (фірма, в якій він зараз працює), і компанія дала добро на розробку. Через п’ять місяців з’явився додаток MeowTalk, яке зараз діє як для iOS, так і для Android.

Санчес додає, що під час тестів його колеги висловили бажання мати такий самий перекладач для собак. Однак, за словами творця програми, це неможливо, через те що гавкіт собак завжди однаковий.

«Іронія полягає в тому, що собаки розуміють людську мову, але не розмовляють нею. А ось котам все одно, що ти говориш», – сказав Санчес.
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.

Система Orphus