USD 41.30 41.80
  • USD 41.30 41.80
  • EUR 41.30 41.80
  • PLN 10.40 10.65
Світ вражає: Перший робочий день ВР: Мірошниченко заснув
Юрій Мірошниченко спить на відкритті нової сесії Верховної Ради...

Засідання триває з десятої ранку.
Знято в 14:45 Україна. Київ. Верховна Рада України. 27.11.2014

Коментарів: 17
версія Показати IP 28 Листопада 2014 15:38
коментар було видалено
Анонім Показати IP 28 Листопада 2014 17:05
тварина
віра до Анонім Показати IP 28 Листопада 2014 19:00
Не треба ображати тварин!!! Вони достойніші за таких от мірошниченків!!!
толерантна версія Показати IP 28 Листопада 2014 17:39
Мабуть мастурбував цілу ніч на портрет Януковича.
Ксьондз Показати IP 28 Листопада 2014 18:59
Вічная пам'ять .
порада Показати IP 29 Листопада 2014 12:09
Добре, що не пукнув. А так, нехай спить.
qwerrty Показати IP 29 Листопада 2014 14:04
алкотест перед входом у ВР
Виктор Харитонович Показати IP 29 Листопада 2014 16:50
Не бережёшь ты себя, Юрий Венедиктович, всё о России думаешь… золотой ты человек, отдохнуть тебе надо....
Патріот Показати IP 30 Листопада 2014 15:01
згадалося як воно розплакалося в ефірі новин на 1+1 відразу посля втечі го...на я. таке нещасне було в сльозах - пахан сука кинув і втік, а як же ми тут... мерзота продажна...
Mik (галицька миша) до Патріот Показати IP 1 Грудня 2014 06:20
Янук утiк, але залишив своїх "вихованцiв".
Анонім Показати IP 1 Грудня 2014 06:08
Не хвилюйтесь! Вiн прокинеться, коли виникне шанс влаштувати щось таке... корупцiйне...
миша волинська Показати IP 1 Грудня 2014 06:12
Депутати на сесії сплять, Своїх виборцiв, бiси, ганьблять.
луцьк Показати IP 1 Грудня 2014 09:35
Прокинуться, як будуть виплачувати їм зарплату. Тоді вся нечисть оживе.
Лучанин Показати IP 2 Грудня 2014 15:05
На кожному виробництві є відходи!
Влад Показати IP 2 Грудня 2014 17:07
Ніби то на Гузя схожий, а ні таки Міроха в кінці ролика видав себе. Значить Гузь знімав. О!
Анонім Показати IP 3 Грудня 2014 10:44
Хропе, що аж прапорець "хвилюється"))
Анонім Показати IP 3 Грудня 2014 16:28
Ото народні обранці тварі непотрібні.Колорадські жуки на тілі народу України.Гнати цю гниду,хай валить спати в расею свою до яника свого вдохновителя-фашиста