Світ вражає: Парад планет: з'єднаються Венера і Юпітер
![](/resize/300x300/r/files/messages/5324/1472866805-1810.jpg)
13 листопада жителі Землі зможуть побачити з'єднання Венери і Юпітера.
Про це повідомляє прес-служба Московського планетарію, пише УНІАН.
"13 листопада вранці перед сходом Сонця, в безхмарну погоду, можна побачити прекрасну картину – з'єднання Венери і Юпітера. Із 17 на 18 листопада очікуємо максимум одного з найвідоміших звездопадов Леоніди", - сказано в повідомленні.
Відзначається, що з 9 по 22 листопада діє метеорний потік Леоніди, названий на честь сузір'я Лева, в якому розташовується його радіант.
"Леоніди народжені залишками комети 55Р/Темпеля – Туттля і відрізняються швидкими метеорами білого кольору. Інтенсивність потоку змінюється з року в рік", - зазначили у відомстві.
17 листопада максимуму дії досягнуть Леоніди. Очікується до 20 метеорів на годину в зеніті.
Про це повідомляє прес-служба Московського планетарію, пише УНІАН.
"13 листопада вранці перед сходом Сонця, в безхмарну погоду, можна побачити прекрасну картину – з'єднання Венери і Юпітера. Із 17 на 18 листопада очікуємо максимум одного з найвідоміших звездопадов Леоніди", - сказано в повідомленні.
Відзначається, що з 9 по 22 листопада діє метеорний потік Леоніди, названий на честь сузір'я Лева, в якому розташовується його радіант.
"Леоніди народжені залишками комети 55Р/Темпеля – Туттля і відрізняються швидкими метеорами білого кольору. Інтенсивність потоку змінюється з року в рік", - зазначили у відомстві.
17 листопада максимуму дії досягнуть Леоніди. Очікується до 20 метеорів на годину в зеніті.
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Зупинилося серце військового з Волині Ігоря Боцька
Сьогодні 13:01
Сьогодні 13:01
Монастир тринітаріїв у Луцьку на старих зображеннях
Сьогодні 12:03
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 12:03
Ковельську екстренку відремонтують за 14 мільйонів![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:08
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:08
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.