USD 41.30 41.70
  • USD 41.30 41.70
  • EUR 41.30 41.80
  • PLN 10.40 10.65
Світ вражає: Палеонтологи виявили в Китаї майже повний скелет динозавра
Скам’янілість роду Lufengosaurus, вік якої становить 180 млн років, була виявлена в місті Луфен, розташованому в провінції Юньнань на півдні Китаю.

Після відкриття співробітники Центру збереження і дослідження скам’янілостей динозаврів почали проводити екстрені розкопки, щоб запобігти пошкодженням кісток, що залишилися.

Згідно зі звітами, це було зроблено швидко, оскільки цей район схильний до ерозії ґрунту.

Луфенгозавр – це рід динозаврів массоспонділідів, які жили в ранній юрський період на території, нині відомій як південно-західний Китай. Нова скам’янілість на 70 відсотків ціла і належить динозавру, довжина якого, як вважається, становить майже 8 метрів.

Ван Тао, голова Центру збереження і дослідження скам’янілостей динозаврів міста Луфен, сказав, що знайти майже повного луфенгозавра вдається дуже рідко, додавши, що знахідка є «національним надбанням».

«Така повна скам’янілість динозавра – рідкість в усьому світі. Ґрунтуючись на скам’янілостях, які були виявлені на його хвості і стегнових кістках, ми вважаємо, що це тип гігантського луфенгозавра, який жив у ранній юрський період», – сказав він.

На фотографіях, зроблених на місці розкопок, видно, як робітники обережно очищають землю, щоб оголити скелет.

Цей вид не вперше потрапив у заголовки міжнародних новин. У 2017 році була опублікована стаття про ймовірне виявлення китайськими вченими слідів білка в рештках люфенгозавра, який жив приблизно 195 млн років тому. Дослідники стверджували, що виявили фрагменти колагену (білка сполучної тканини) в одному з ребер динозавра.
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.

Система Orphus