USD 41.60 41.90
  • USD 41.60 41.90
  • EUR 41.50 41.80
  • PLN 10.00 10.24
Світ вражає: Останні мисливці і збирачі: як живе первісне плем'я в Непалі
Мисливці і збирачі, як пишуть в історичних книгах, - це первісні люди, які жили десятки тисяч років назад, до того, як придумали сільське господарство і розведення домашньої худоби. Це важке життя, від якої більшість племен відмовилися ще на зорі розвитку цивілізацій.

Але в глибині лісів Непалу є маленьке кочове плем'я рауті, яке все ще полює на диких тварин і займається збиранням, пише Big Picture.

Ці дивовижні знімки, зроблені фотографом Ендрю Ньюї в провінції Сурхет на сході Непалу, показують, який може бути життя в дуже примітивних умовах. Всі члени племені незалежно від віку роблять посильний внесок в життя загального поселення. Зараз їх уже менше 150 чоловік, і це плем'я дійсно може скоро зникнути.

Члени племені рауті - мисливці і збирачі. Зокрема, вони вміють ловити мавп, яких потім їдять. На знімку - один із старійшин племені повертається з вдалого полювання.
Рауті сильно залежать від навколишнього середовища, так як нічого не вирощують. На фото один з членів племені рубає стовбур дерева.
Жінки племені носять яскравий одяг.
Кожен член племені вносить свій внесок в життя громади, чи то рубка дерев або перебирання зерна. На знімку дитина несе вже готові дрова на спині.
Оскільки рауті - кочівники, вони постійно пересуваються. Ніхто не має постійної роботи і не ходить в школу. На знімку - маленька дівчинка в традиційному платті.
Як у мисливців і збирачів тисячі років назад, завдання у рауті розподілені за статевою ознакою. На знімку жінки перебирають зерно і готують їжу.
Рауті дуже люблять вирізати різні речі з дерева, які потім обмінюють на одяг та інші необхідні речі, якщо знадобиться.
Про рауті відомо дуже мало, тому що вони вважають за краще спілкуватися тільки всередині свого племені і рідко взаємодіють з рештою місцевого населення.
Життя рауті важке, і ще важче воно від того, що місця їх проживання руйнуються. Це означає, що вони змушені дуже часто пересуватися.
В останні роки в міру зникнення лісів рауті змушені все більше взаємодіяти з місцевим населенням.
За традицією рауті живуть в наметах з листя і гілок, використовуючи кольорову тканину для додаткового захисту.
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.

Система Orphus