USD 41.30 41.80
  • USD 41.30 41.80
  • EUR 41.30 41.80
  • PLN 10.40 10.65
Світ вражає: Одним - війна, а Гузю - вибори

Одним - війна, а іншим - вибори. Кандидат в народні депутати Ігор Гузь телефонує до бійців 51 бригади і запрошує їх супроводжувати його під час поїздок у його виборчий округ ( ВО №19 із центром у Володимирі-Волинському).

Про це розповів один із бійців 51 ОМБ, який зараз перебуває на Волині. Військовий повідомив, що до нього зателефонували з приймальні Ігоря Гузя, - пише Lutsk.eu.

"Спочатку розмовляла якась дівчина. А потім взяв трубку Гузь і привітавши мене, сказав, що був би радий, якби я був присутнім та супроводжував його під час приїзду до нас", - розповів боєць.

Солдат наголосив, що до цього часу не спілкувався із кандидатом у народні депутати, але такі дзвінки не дивують, оскільки незабаром вибори.

"Я йому відмовив, знаючи мету його приїзду і наміри проводити передвиборчу агітацію", - додав чоловік.

На запитання про те, чи пропонував Гузь долучитись бійцю до політсили "Народний фронт", яку він нещодавно очолює на Волині, солдат відповів, що ні.

"Він лише сказав, що хотів би, щоб я був присутнім з ним під час візиту", - резюмував чоловік.

Коментарів: 48
Анонім Показати IP 23 Вересня 2014 11:21
гнила людина, надіюсь не пройде
Анонім до Анонім Показати IP 24 Вересня 2014 12:22
Дурак ти, ще молодий українець, а ти може хочеш комуніста Мартинюка або разом з ним ???
Оксана до Анонім Показати IP 26 Вересня 2014 10:01
ГУЗЬ - командир батальйону волинських бюрократів, цеж якою треба бути су*ою щоб сидіти при владах стільки.
до виборців Показати IP 23 Вересня 2014 11:27
Ось така реальна участь Гузя в житті Волині і держави в цілому. Що в його арсеналі зробленого з лютого і по сьогодні. Пікетування УМВС, "Бандерштат" і все. Чи є хоча б одна конкретна справа чи починання, спрямовані на користь волинян. Жодної !!!. А це заступник голови представницького органу Волині. Як казав Л.Берія - "Хто не сліпий - той бачить"
51 Бр. Показати IP 23 Вересня 2014 11:54
Гузь - патріот. Ви подивіться на інших, якщо не сліпі.
Виборець до 51 Бр. Показати IP 23 Вересня 2014 12:06
Вірно! Всі бидло чи продажні олігархи - Гузь патріот! Патріотичний дух Гузя буде нас зігрівати взимку та годувати!
Лівий сектор до 51 Бр. Показати IP 26 Вересня 2014 10:04
Це вже банда гузбова нас гріє і кормить.... Справжній командир батальйону підгузників
Не професійно Показати IP 23 Вересня 2014 12:59
Так це ж перша виборча ластівка, тобто "утка" де відео бойця? Чи ворожих пуль він не боїться, а Гузя злякався?
думка Показати IP 23 Вересня 2014 13:04
На Бандерштат витратили приблизно 170 тисяч наших з вами гривень з бюджету , а потім купили на зібрані кошти автомобіль. Як повідомили, за 70 тисяч гривень і подарували Айдару. Грубо кажучи протринькали під час війни 90 тисяч і зробили з цього ніби благородну справу-позорище. А як державний діяч, чи не він, як заступник голови обласної ради направив бюджетних 3 мільйони під тендери, які мабуть і ще не всі проведені. Можливо потрібно було зразу напряму закупити необхідне для наших солдат. В той період, кожен день на рахунку. І знову їздить, зустрічається, слухає в той час, як потрібно вже щось робити(заступник голови обласної ради). Такий буде і депутат-послухати та поахати.
Анонім Показати IP 23 Вересня 2014 14:02
Пан Гузь такий статний молодий хлопець, та й у своїх агітках пише, що абсолютно здоровий. Тільки питання чому такий боєць не нагодився в армії, навіть не віриться, що не отримав повістку. Чим язиком по селах плескати, краще б служити йшов. Фу ганьба
Микола до Анонім Показати IP 23 Вересня 2014 14:47
А ви вже на передовій?
Рита до Микола Показати IP 23 Вересня 2014 16:18
Так він хоч не на передовій, але в депутати не преться
Айдар до Анонім Показати IP 26 Вересня 2014 10:06
Бику іди на війну!!!!!!
Справедливий Лучанин до Анонім Показати IP 26 Вересня 2014 11:59
Він (Гузь) недоторканий, депутати звільняються від призову в Збройні сили України.
не депутат до Справедливий Лучанин Показати IP 26 Вересня 2014 22:37
Так, але звільняються депутати ВР.
111 Показати IP 23 Вересня 2014 17:52
знав куди йшов, знав, де гроші діляться. Чогось в заступники до Пустовіта не пішов, бо там що візьмеш - то виконавчий орган. А тут - вла-а-а-ада, чого Гузю й бракує. От в депутати йому і дорога, бо там ще більші гроші, там не спитають за мобілізацію на війну, холодні батареї в будинках людей, за невиплату зарплат і т.д. і т.п.
смідин Показати IP 23 Вересня 2014 19:58
що, переметнувсь з рідного(старовижівського) у володимир-волинський округ,бо зрозумів що тут не пройдеш "*******"."Ласкаво" зустрів тебе рідний смідин. Володимир-Волинці звертаюсь до вас ніколи не даймо пролізти таким гнидам в парламент, бо ця "людина" ще ніколи нікому доброго нічого не зробила навіть за гроші,Бездара гузь нічого не вміє, крім як піаритись.
штурм Показати IP 23 Вересня 2014 20:40
Гузя закидати яйцями,облити зеленкою,обсипати пір*ям,заплювати,облити сечовиною,викинути на смітник,пустити кулю в лоб з га....на,натовкти носом в сра...у,посипати попелом і відправити разом з Ляшком в пар...шу, а не у вибори бавитись.Повний нуль в роботі на посаді,а хоче на верху х..м груші збивати.ХА-ХА-ХА- гуззі,гуззі ГА-ГА-ГА.голосуйте за чми..я!!!!!!!!
66613 Показати IP 23 Вересня 2014 21:13
Цього д***ла гнати в шию,що він буде робити Верховні Раді кармани набивати вже такі були,він ще може проводити свій Кончаний бандерштат ,таких Придурків хватало до 26.10.2014 може все таки досить набирати всякий не потріб
3246 Показати IP 24 Вересня 2014 09:06
на кол його!!!
питання Показати IP 24 Вересня 2014 10:25
А на посаді заступника голови облради він вже перепрацювався? Всі завдання виконав?
сірий вовк Показати IP 24 Вересня 2014 12:02
Всім давно відомо, що Гузь - самозакоханий хам, особа без краплі честі і совісті, готова йти по трупах до поставленої мети - викарабкатися на політичний Олімп. У цьому він не гребує ніякими способами. Якщо виберемо таку нездар - ганьба нам усім. Свою "роботоздатність" це чудо вже показало - багато з його "напрацювань" покращило життя жителям Волині?
Вікторія Показати IP 24 Вересня 2014 12:53
Я шокована. Якби таке подзвонило моєму чоловікові, що з АТО ледь живим повернувся він би поїхав у штаб і натовк йому пику. Чому він мав воювати, а патріот Гузь виборами займатися. Так він жеж в Ковелі чуть не став депутатом. Чого сюди приперся?
Нововолинськ до Вікторія Показати IP 26 Вересня 2014 10:08
В шахту його !!!!!
шило Показати IP 24 Вересня 2014 13:28
Побачите, це чмо обов'язково пролізе в парламент! Такі завжди знаходять щілину, щоб пролізти!! На жаль...
читачка до шило Показати IP 24 Вересня 2014 13:37
прикро за тих людей, які за гузя віддадуть свій голос. Прикрість в тому, що люди так і не зрозуміли хто такий гузь і які його життєві пріоритети. Гузь вміє спекулювати на людських життях попиваючи сік у своєму кабінеті.
Андрій Разумовський Показати IP 24 Вересня 2014 16:13
вже спростування опублікували http://lutsk.eu/fullnews/137882
Свідок до Андрій Разумовський Показати IP 24 Вересня 2014 20:30
Цетой разумовський, що в міскраді регіоналом був)))) Не здивуюся,якщо із часом з"являться спростування, що Ви немаєте жодного відношення до Партії регіонів....
смідин Показати IP 24 Вересня 2014 19:06
спростування, це в стилі гузя брехуна, з ним треба поступити так, як поступили на кіровоградщині з олесем довгим
Знаюча Гузя Показати IP 25 Вересня 2014 10:13
Пі..ти не мішки носити...А він пі...ти мастак. Вже в облраді наробив, то ще і у ВР накладе .
..... до Знаюча Гузя Показати IP 25 Вересня 2014 11:35
цікаво, яку ж тепер політ агітаційну лінію гузь буде гнути щодо зовнішнього ворога, коли ЄС вже чітко дає зрозуміти, що українці самі на одинці зі своїми проблемами, а заклики Європа допоможе - просто звичайні балачки, коли навіть вже місце ЗМІ виставляють про це статті - http://www.volynpost.com/news/39908-ievropa-hoche-pracyuvaty-z-rosiieyu-a-ne-proty-nei
123 Показати IP 25 Вересня 2014 11:18
Не грузіть Гузя в нього і так спокою немає, до нього по ночам тепер Борька приходить і так завиває - уууууууууууу- нащо ти мене на коліна ставив, нащо до мене додому майдан приводив - уууууууууууу.
Одні пid@pacu Показати IP 25 Вересня 2014 16:35
Що той Мартиняк, Карпюк, Гузь! Тільки цікаво де бійці Континіума ділись??? Бо ясно що Палиця замість себе по Луцьку ставить Констанкевич І.М., а решта? по 21 окрузі геть дивні кандидати, щось після закону про люстрацію не те відбувається
саша Ковель Показати IP 25 Вересня 2014 21:22
зрадник бо попередні вибори злив за гроші, голодував у Ковелі бо був не згоден, що підмутили голоси по Шацькому районі, однак після договорняків погодився з поразкою не мало заробивши, а люди голосуйте дальще за праильного Ігора, він за ваші голоси ще заробить, задайтесь питанням, що конкретно ця людина зробила для Волинян крім балачок та замовних пікетувань???
володимир Показати IP 25 Вересня 2014 22:34
Ігор, не знаю чи правда те що пишуть, але якщо десь біля тебе КАШЕЛЬОК-- АЛКОБАРИГА З ВОЛОДИМИРА, ТО ТОБІ НІЧОГО ТУТ НЕ СВІТИТЬ !
лікар Показати IP 25 Вересня 2014 22:37
Просто Гузь не знає з ким звязався в облраді .І тут його кар єрі пі...пєц!!! Із за" кашелька! у " княжому" закакається по повні вуха - ха -ха !!!
Гузь до лікар Показати IP 26 Вересня 2014 10:13
Люди виберіть мене, буду землю їсти, зроблю любеее... хочу бути депутатом, іншого нічого не вмію(
Ая Показати IP 26 Вересня 2014 05:58
А я прочитав все, що надумали КРИТИКАНТИ-всезнайки і пригадалося мені стареньке спостереження. Воно пишется ось так: КРИТИК І ЄВНУХ Є ОДНАКІ-ЗНАЮТЬ ЯК, АЛЕ ЖОДЕН НЕ ЗНАЄ ЯК ЦЕ ДОКАЗАТИ. Отже недорогі Волиняни, а що ви зробили для рідного села, міста чи сусіда? Гавкотіти кожне цуценя вміє, а користі з того "О". Не знаю я вашого Гузя, але чомусь вірю, що місце цієї молодої людини власне в парламенті. Думаю що вже час, щоб молоді люди почали робити порядки в рідній хаті-УКРАЇНІ. Ще хочу повідомити вам, що пан Гузь як заступник голови, міг робити тільки те на що, погоджувався голова......
111 до Ая Показати IP 26 Вересня 2014 11:32
ну якщо незнаєш ти нашого гУЗЯ то чому у своїй вірі його аж у парламент.....якщо у парламент попадуть такі як гУЗЬ.................то можна було не розпускати діючу ВР......це буде навіть не міняти шило на мило...а куди гірше...
Олександр до Ая Показати IP 26 Вересня 2014 12:05
Який мудрий Ая, а заздрість бере...Голова і дійсно нічого не робить, і заступники також. То ви напевно і крізь стіни бачите? То і віра ваша щодо Гузя в парламенті - ви, пан оракул, і майбутнє бачите? А є там місце такій країні як Україна? В яких кордонах? Ця молода людина Гузь стане президентом, правда? То і Бандерштадт стане головною подією року в "рідній хаті" і буде включений в "Стретегію - 2020"? Країна скаче далі...
ой йо до Ая Показати IP 26 Вересня 2014 12:52
Паганому танцюристу ... мішають. То заважає злочинна влада, то голова облради( безякого він тільки бендерштат проведе), а як пройде в парламент то буде залежати від спонсорів які бабельця на вибори дали.... То чого розкидуватись на дрібниці хай в дванадцятий раз міняє партію і йде в президенти) ци ще спонсора не знайшов? Як людина яка крім пустозвонних лозунгів, і постійних змін політ сил, яка не заробила чесною працею грошей для забезпечення реалізації своїх політичних поглядів може вести самостійну політику в інтересах громади з якою він поверхнево познайомиться під час виборчої кампанії яку він проводитиме не за свій рахунок.
Любомль Показати IP 26 Вересня 2014 13:23
Чого ти Гусь сюда лізеш, взяв гроші у Івахіва і скокнув на інший округ. Думаєш переможеш - дулю тобі, кар"єрист.
Юля Тімашенко Показати IP 26 Вересня 2014 21:52
Бідний Гузь! Вже краще у смітник...
розум Показати IP 27 Вересня 2014 10:49
Скільки казати:"Дружи Гузь з головою",- не хоче. Однозначно - закінчить погано, а так добре все починалось...
Ірина Показати IP 27 Вересня 2014 19:38
Якби всі такі були, як Гузь, то ще не біда. Він-не колишній комсомолець,не комуніст, не директор, не митник, він завжди дотримувався патріотичних принципів.
в продовження до Ірина Показати IP 27 Вересня 2014 23:15
...... скакав з партії в партію, в свої 32 роки ніде толком не працював...любить коли в країні буча.... Питання за чий кошт живе цей "принциповий незалежний патріот", який на час кожної виборчої кампанії різко не афішує особливо, що він націоналіст, щоб не втратити в рейтингу.) І взагалі хто дав Гузю кошти на виборчу компанію, мо Арсеній Петрович? .. так він економ класом літає ) Чого питаю, прсто цікаво під чию дудку танцює Ігор Гузь в цей раз.
виборець Показати IP 27 Вересня 2014 19:48
звідки у Гузя кошти на розкішну кольорову рекламу ?
1709 Показати IP 28 Вересня 2014 12:33
Я - виборець 19 округу Ігоря Гузя не захищаю і скоріше за все й голосувати за його не буду , але чому на наш округ приперся колишній регіонал київлянин Головатий Сергій ....... Думаймо Побратими ! Успіхів Вам усім !