USD 41.60 42.00
  • USD 41.60 42.00
  • EUR 41.50 42.00
  • PLN 10.50 10.70
Світ вражає: Науковці знайшли предка слонів із чотирма бивнями
Фермер знайшов на своїй землі майже непошкоджений череп з чотирма бивнями і вирішив не віддавати його в музей. Француз боявся, що на його ферму нагрянуть мисливці за старожитностями, пише Еспрес з посиланням на Science Alert.



Через приблизно 4 роки він вирішив, що більше не хоче тримати артефакт і повідомив про знахідку до Музею природної історії, розташований в місті Тулуза. "Тільки коли ми вирушили туди, в 2017 році, ми зрозуміли значення відкриття", - повідомили в управлінні музею.



Кістки належали давно вимерлому родичеві слона - Gomphotherium pyrenaicum - який бродив по цих землях приблизно 11-13 мільйонів років тому. У цих дивних істот були два ікла, які виходили з нижньої щелепи, на додаток до більш типовою верхньої парі, яка зараз є у слонів. Ці нижні ікла були відносно плоскими і, можливо, використовувалися для копання коренів. Цей вид роду Gomphotherium не дуже добре представлений в музеях, є всього лише кілька зубів, які були знайдені близько 150 років тому в тому ж районі. Це перший повний череп тварини цього виду, що робить його дорогоцінної знахідкою.



"Ми виявили вид, який став майже міфічним", - говорить куратор музею П'єр Далус. Наступним кроком для музейних палеонтологів є ретельне витягання викопного черепа з його оболонки з загартованого осаду, що означає, попереду у них місяці роботи. До сих пір пошуки в околицях не привели до успіху: інші частини скелета так і не знайшли. Також не повідомляється, чи з'явилися в тому районі полчища аматорських мисливців за старожитностями.
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.

Система Orphus