USD 41.70 42.00
  • USD 41.70 42.00
  • EUR 41.75 42.00
  • PLN 10.12 10.30
Світ вражає: Науковці створили збільшувальні окуляри, що активуються голосом
З усіма траплявся момент, коли потрібна ще одна пара рук, аби виконати якесь завдання. І хоча інноваційні окуляри від розробника Мауро Пічіліані не вирішать усіх ваших проблем, однак революційність цього винаходу важко заперечити.

Про це інформує Конкурент з посиланням на інтернет-портал technology.org.

Новаторський винахід складається із подвійної оправи, яка містить збільшувальні лінзи і може підніматися та опускатися, підкоряючись голосовій команді відповідно до завдання. Вам більше не потрібно відкладати в бік інструменти, щоб ввімкнути збільшувальне скло, або ж налаштовувати його і ненароком залишити відбиток пальця на об'єктиві.

"Багатьом спеціалістам, для прикладу, хірургам, дизайнерам ювелірних виробів, чи годинникарям, доводиться протягом довгих годин працювати, зосереджуючи всю увагу на одній маленькій ділянці об'єкта. Впродовж тривалого проміжку часу вони користуються збільшувальним склом, яке допомагає краще розгледіти певну ділянку їхньої роботи, чи дрібні деталі, які вони використовують. Зазвичай користувач може підсунути об'єктив, або ж відсунути лінзи. Проте, налаштовуючи прилад, ви можете забруднити скло, та й вся конструкція надто громіздка і відволікає увагу", - зазначає в інструкції розробник Мауро Пічіліані.

Використавши мікрокомп'ютер "Raspberry Pi Zero W", серводвигун, мікрофон і програму "IBM Watson speech-to-text service" він сконструював пару окулярів, що надають користувачеві змогу контролювати положення збільшувальних лінз за допомогою голосових команд.
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.

Система Orphus