USD 41.60 42.00
  • USD 41.60 42.00
  • EUR 41.50 42.00
  • PLN 10.50 10.70
Світ вражає: Мер-кіт та мер-козел: які тварини ставали очільниками міст
У 1986 році очільником містечка Лехітас у США став цап. А причиною такого вибору народу стало дивовижне вміння цапа: пити пиво без упину. Щоправда, цап помер у п'яній бійці із власним сином, розповідає 2+2.

Мер-спанієль навряд може опинитися у центрі корупційного скандалу або запустити лапу у міський бюджет.

Саме з цих причин мешканці обирали очільниками міст тварин.

У містечку Лехітас у США у 1986 році очільником міста обрали цапа на ім’я Клей Генрі. Обрали його через те, що він міг випити скільки завгодно пива. Щоправда, алкоголь дуже зашкодив життю цапа-мера. У п'яній бійці його вбив власний син та став наступним мером.


Бездомний кіт 20 років обіймав посаду мера міста на Алясці. Це може здатися жартом, але у 1997 році під час виборів міського голови люди висловили недовіру усім кандидатам. Тоді один із мешканців міста запропонував голосувати за кота Стабса.

Кіт набрав рекордну кількість голосів і зрештою став почесним мером. А до міста потягнулися тисячі туристів. Це позитивно вплинуло на бюджет і у 2012 році кота переобрали на другий термін. Більшу частину дня кіт-мер тинявся дворами виборців, спілкувався із іншими котами та спав. Помер Стаб 2017 року від старості, відпрацювавши мером 20 років.


Пес Боско 13 років очолював місто Сунола. Чорний лабрадор був відомий навіть закордоном. А от у одному із міст у Кентукі собаки-мери – це нормальна практика. Колі Люсі-Лью у перегонах за крісло мера перемогла 9-тьох інших собак, кота, опосума і віслюка. У 2016 році вона балотувалася у президенти США, нажаль, вибори вона програла.
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.

Система Orphus