Світ вражає: Коли люди стануть безсмертними
![](/resize/300x220/r/files/messages/6023/base_36f3328b25.jpg)
Футуролог, професор фізики, співавтор теорії струн і популяризатор науки Мітіо Каку на форумі ПМЕФ розповів про те, в якому майбутньому буде жити людство.
- У медицині ми боремося не тільки з хворобами, але і покращуємо, доводимо до досконалості людське тіло і виділяємо гени, які відповідають за процес старіння. Ми вже ізолювали близько 60 генів, які відповідають за процес старіння, який поки ще є незворотнім, але я вважаю, що до 2100 року ми зможемо домогтися не тільки цифрового, але і біологічного безсмертя. Ми зможемо відродити зниклих істот, які були на Землі десятки тисяч років тому. У нас вже є геном мамонта і неандертальця, - цитує його Соцпортал.
- Три чинники, що визначають майбутнє, - штучний інтелект, біотехнології та нанотехнології.
В цілому вони будуть працювати для зростання добробуту і процвітання.
- Штучний інтелект, як мені здається, сформує галузь крупніше нинішньої автомобільної. Автомобіль сам стане роботом. Небезпека в тому, що роботи коли-небудь усвідомлять себе.
- У нас буде сонячна енергія, яка дешевша, ніж викопна енергія, - через революційні розробки в технології зберігання енергії. Передбачається, що вже до середини століття з'явиться і перший термоядерний реактор.
- Будь-яка технологія - двосічний меч. Її можна використовувати проти хвороб, неписьменності, бідності - і проти людей. Тому ми повинні бути впевнені в тому, що ми контролюємо ці потужні технології.
- До кінця століття потрібно буде вмонтувати в роботів чіп, який їх відключає, якщо вони хочуть вбити людину, такий запобіжний пристрій. Коли роботи стануть настільки розумними, щоб відключати цей пристрій, нам треба буде злитися з ними. Не думаю, що це станеться в цьому столітті, але в наступному це цілком можливо. Замість того, щоб воювати з ними, можна стати надлюдьми.
- Ключем до всього є об'єднання, ми повинні об'єднувати людей таким чином, щоб громади не розколювалися на маленькі групи, які воюють один з одним.
- У медицині ми боремося не тільки з хворобами, але і покращуємо, доводимо до досконалості людське тіло і виділяємо гени, які відповідають за процес старіння. Ми вже ізолювали близько 60 генів, які відповідають за процес старіння, який поки ще є незворотнім, але я вважаю, що до 2100 року ми зможемо домогтися не тільки цифрового, але і біологічного безсмертя. Ми зможемо відродити зниклих істот, які були на Землі десятки тисяч років тому. У нас вже є геном мамонта і неандертальця, - цитує його Соцпортал.
- Три чинники, що визначають майбутнє, - штучний інтелект, біотехнології та нанотехнології.
В цілому вони будуть працювати для зростання добробуту і процвітання.
- Штучний інтелект, як мені здається, сформує галузь крупніше нинішньої автомобільної. Автомобіль сам стане роботом. Небезпека в тому, що роботи коли-небудь усвідомлять себе.
- У нас буде сонячна енергія, яка дешевша, ніж викопна енергія, - через революційні розробки в технології зберігання енергії. Передбачається, що вже до середини століття з'явиться і перший термоядерний реактор.
- Будь-яка технологія - двосічний меч. Її можна використовувати проти хвороб, неписьменності, бідності - і проти людей. Тому ми повинні бути впевнені в тому, що ми контролюємо ці потужні технології.
- До кінця століття потрібно буде вмонтувати в роботів чіп, який їх відключає, якщо вони хочуть вбити людину, такий запобіжний пристрій. Коли роботи стануть настільки розумними, щоб відключати цей пристрій, нам треба буде злитися з ними. Не думаю, що це станеться в цьому столітті, але в наступному це цілком можливо. Замість того, щоб воювати з ними, можна стати надлюдьми.
- Ключем до всього є об'єднання, ми повинні об'єднувати людей таким чином, щоб громади не розколювалися на маленькі групи, які воюють один з одним.
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 3
![](/public/images/user_no_foto.png?1721507002)
Коли стануть?
Показати IP
1 Червня 2018 12:31
Ніколи!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721507002)
АНАТОЛЬ_ БІДЗЮРА
Показати IP
1 Червня 2018 15:54
Не встигнете. За 100 років ми всі вимремо через глобальне потепління, індустріальні викиди, перенаселення планети і пов'язані із цим виклики. Не дуріть народ.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721507002)
Анонім
Показати IP
1 Червня 2018 20:36
Для чого!??Тільки подумати про сусіда ідіота і страшно робиться,що він може жити вічно,а є ще гірші.
На луцьких ринках перевіряють кавуни: чи є в них нітрати
Сьогодні 22:40
Сьогодні 22:40
На Любешівщині попрощалися з Героєм Ярославом Рудніком
Сьогодні 20:48
Сьогодні 20:48
Біля Луцька горіла суха трава: шукають паліїв
Сьогодні 20:20
Сьогодні 20:20
Серед травмованих – троє дітей, водійка ВАЗа бореться за життя: деталі смертельної ДТП поблизу Любомля
Сьогодні 19:52
Сьогодні 19:52
Громада на Волині продає млин за 440 тисяч. Фото
Сьогодні 18:56
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 18:56
Поблизу Луцька не розминулися два Renault
Сьогодні 18:28
Сьогодні 18:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.